Szukaj

Makijażysta upokorzył Kim Kardashian! Wyciągnął jej zdjęcia sprzed 10 lat i wrzucił do sieci!

Kim Kardashian na zdjęciach z 2008 roku

Makijażysta Kim Kardashian opublikował jej zdjęcia z 2008 roku. Celebrytka nie będzie tym zachwycona. Jak bardzo zmieniła się przez 10 lat? Widać ingerencję chirurga? Zobaczcie sami!

Kim Kardashian jest w Stanach Zjednoczonych popularniejsza nawet od samego Donalda Trumpa. Choć cały klan Kardashian-Jenner cieszy się popularnością, Kim jest bez wątpienia największą gwiazdą w rodzinie. Jej imię, social media i kosmetyki znają wszyscy – podobnie jak sekstaśmę, od której zaczęła się jej kariera w show-biznesie. Celebrytka uchodzi za specjalistkę w kwestiach makijażu, a konturowanie, które wylansowała, opanowało właściwie cały świat i stało się wyznacznikiem umiejętności makijażystów. Wiele kobiet chciałoby wyglądać tak jak ona, ale czy to na pewno tylko makijaż?

Makijażysta, który pracuje z Kim od ponad 10 lat, opublikował na swoim Instagramie zdjęcia gwiazdy z 2008 roku. Jak wyjawił z dumą, był to pierwszy raz gdy współpracował z gwiazdą. Teraz regularnie zajmuje się jej twarzą przed wielkimi wyjściami czy na sesjach zdjęciowych. Mario postanowił podzielić się starymi fotografiami swojej szefowej, nie przewidział tylko jednego – na zdjęciach widać jak diametralnie zmieniła się jej twarz w ciągu minionych lat. I bez wątpienia nie jest to zasługa tylko i wyłącznie doskonale wykonanego makijażu. Internauci natychmiast to dostrzegli – nie obyło się bez zjadliwych komentarzy.

Zobaczcie sami jak wyglądała Kim w 2008 roku. Widzicie ingerencję chirurga czy wierzycie, że to tylko dobre kontury?

HOT NEWS! Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się czwartego dziecka! Kiedy poród?

Kris Jenner przeszła szokującą metamorfozę! W nowym roku przerobiła się na Kim Kardashian!

Wyciekły zdjęcia z nowego apartamentu Kim Kardashian i Kanye Westa. Tego się nie da opisać słowami


Chciałabyś wypróbować kosmetyki Kim Kardashian?

×