Szukaj

Dumny Kanye West chwali Kim Kardashian: “Poszła na studia!”. Wybrała najmniej oczywisty kierunek ze wszystkich możliwych

Kim Kardashian studiuje prawo

Kim Kardashian na początku swojej kariery w show-biznesie była znana z tego, że jest – cóż – znana. Celebrytka zasłynęła seks-taśmą nagraną z byłym partnerem i szybko zrobiło się wokół niej bardzo głośno, a zaradna mamager Kris Jenner przerobiła skandal na sukces. Teraz Kim jest już stałą bywalczynią największych salonów w show-biznesie, ma swoją świetnie prosperującą markę kosmetyczną i perfumy. Najwyraźniej nie zamierza na tym poprzestawać.

Jakiś czas temu Kim spotkała się z prezydentem Donaldem Trumpem, by porozmawiać o… reformie więziennictwa w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę fakt, że nikt specjalnie nie podejrzewał jej nigdy o ponadprzeciętną inteligencję, było to spore zaskoczenie. Gwiazdy często udzielają się charytatywnie i biorą udział w akcjach społecznych, ale dotyczą one raczej zwierząt lub chorych dzieci – Kardashiankę bardziej interesowali więźniowie, więzienia i polityczne bagienko, które kryje się za jednym i drugim.

Okazuje się, że nie jest to ostatnia niespodzianka, którą celebrytka miała do zaoferowania. W jednym z ostatnich wywiadów jej mąż, Kanye West, wyjawił zaskoczonej dziennikarce, że Kim poszła… na studia.

Jest teraz w szkole prawniczej, to dla nas niezwykle ważne – wyjawił, zapowiadając walkę o prawa czarnoskórych więźniów w ośrodkach zamkniętych

Wyobrażacie sobie Kim Kardashian występującą w sądzie? Ciekawe, czy porzuci show-biznes i zostanie prawniczką. 😉

Kim Kardashian w obłędnej pozie! Ma na sobie bieliznę ze sznurków i rozpala zmysły do czerwoności!

Odchudzona Kim Kardashian w seksownym bikini oblewa się morską falą! Wygląda niewiarygodnie szczupło!

Synek Kim Kardashian ma czadową fryzurę! Tak pięknych włosów nie ma nikt inny w słynnej rodzinie


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×