Szukaj

Prawdziwy rarytas! Wszystkie słynne siostry Kardashian kotłują się w jednym luksusowym łóżku! Dziewczyny mają wielkie święto!

Kim Kardashian je w łóżku. Fot. Carl's Jr

Kim Kardashian je w łóżku. Fot. Carl's Jr

Siostry Kardashian zafundowały sobie specjalną sesję

Siostry Kardashian mają wielki powód do świętowania. Słynne celebrytki z okazji 16-lecia ich programu zafundowały sobie luksusową sesję w łóżku.

Kim Kardashian bez wątpienia jest obecnie najsłynniejszą celebrytką na świcie. Amerykanka do swojej sławy dochodziła powoli, jednak szczyt swojej wielkości osiągnęła przede wszystkim za sprawą kontrowersyjnego reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym występowała wraz ze swoją rodziną. Od tego czasu nazwisko Kardashian nie schodzi z pierwszych stron tabloidów, a Kim stała się światową gwiazdą internetu. Jej nazwiskiem sygnowane są perfumy, kolekcje ubrań jak również celebrytka wraz ze swoimi siostrami Kourtney i Khloé, opublikowała autobiografię Kardashian Konfidential.

Zarobki rodziny Kardashian oszacowano na kwotę około 6 milionów dolarów – najwięcej spośród wszystkich gwiazd reality-shows w historii Hollywood. W 2012 dwutygodnik Forbes umieścił Kim Kardashian  na 7. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym zarobkiem w wysokości 18 milionów dolarów!

14 października 2007 stacja E! wyemitowała pierwszy odcinek rodzinnego reality-show, w którym mogliśmy zobaczyć jak cała rodzina przygotowuje się do obchodów rocznicy ślubu rodziców, a Kim udziela swojego pierwszego wywiadu w TV. Od tego momentu nagrano łącznie 218 odcinków, których czas po 7 serii wydłużono do 44 minut (pierwsze części trwały 22 minuty).

Nic więc dziwnego, że siostry postanowiły uczcić 16 serię swojego kasowego programu. Cała gromadka z tej okazji wystąpiła w luksusowej sesji pozując w jednym łóżku. Taki widok to wielki rarytas dla fanów celebryckiego rodu Kardashian.

Zobaczcie jaki szał!

Kanye West i Kim Kardashian zrujnowali ślub słynnego znajomego! O ich zachowaniu mówią wszyscy!

Kim Kardashian cierpi na wstydliwą chorobę. Pokazała zdjęcia i publicznie opowiedziała o swoim problemie

Kim Kardashian wybrała się na party w samych rajstopach i seksownym body! To był raj dla paparazzi!


Siostry Kardashian zafundowały sobie specjalną sesję

Siostry Kardashian zafundowały sobie specjalną sesję

Kardashianki w sesji z okazji 16-lecia ich programu

Kardashianki w sesji z okazji 16-lecia ich programu

Kardashianki z dziećmi. Świąteczna pocztówka 2018 rok

Kardashianki z dziećmi. Świąteczna pocztówka 2018 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×