Szukaj

Kim Kardashian w domowej sesji ze wszystkimi dziećmi. North i Saint nieźle wyrośli

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian zapozowała ze wszystkimi dziećmi w domowej sesji. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Uwagę zwracają North i Saint.

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych amerykańskich celebrytek. Stała się sławna dzięki swojej przedsiębiorczej matce, reality-show i wielu skandalom. To właścicielka dość charakterystycznej sylwetki. Jej figura klepsydry oraz nienaturalnie duża pupa, stały się najważniejszym znakiem rozpoznawczym Kim.

Wspólnie z mężem, raperem Kanye Westem, wychowuje czwórkę dzieci, które od urodzenia stały się małymi gwiazdami show-biznesu. Ostatnia pociecha przyszła na świat w zeszłym roku. Psalma, podobnie jak Chicago, urodziła surogatka. Niedawno słynny klan świętował urodziny najmłodszego domownika.

Kim Kardashian w domowej sesji ze wszystkimi dziećmi

Teraz Kim postanowiła udostępnić w sieci zdjęcia z domowej sesji, na których pozuje wraz ze wszystkimi dziećmi. Fani mogą podziwiać na nich czwórkę roześmianych maluchów wraz z dumną mamą. Widzimy urocze dziewczynki – 6-letnią North West, 2-letnią Chicago West oraz synów – 4-letniego Saint’a West i rocznego Psalm’a West.

Maluchy nieźle psocą, a utrzymanie całej czwórki w ryzach na jednym zdjęciu może sprawić sporo trudności, co widać po efektach. Ostatnia z fotografii została w całości przejęta przez North, która podbiegła do aparatu. Kim nie dodała do zdjęcia opisu, oznaczyła tylko amerykańską edycję magazynu Vouge, być może pomysł domowej sesji wyszedł od redakcji.

@voguemagazine

View this post on Instagram

???? @voguemagazine

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fani w komentarzach nie oszczędzili komplementów, zwrócili uwagę między innymi na to, jak bardzo zmieniły się najstarsze dzieci celebrytki:

  • Saint jest po prostu uroczy. Jak on wyrósł!
  • North i Saint bardzo się zmienili. Czas bardzo szybko biegnie, nie mogę w to uwierzyć.
  • Najsłodsza rodzina pod słońcem i cudowne dzieciaki.
  • Kim jak zwykle wyglądasz świetnie. Uwielbiam te zdjęcia.

North i Saint powoli stają się nowymi gwiazdami Kardashianów.


Kim Kardashian w domowej sesji

Kim Kardashian w domowej sesji

Kim Kardashian w domowej sesji

Kim Kardashian w domowej sesji

Kim Kardashian w domowej sesji

Kim Kardashian w domowej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×