Znamy imię trzeciego dziecka Kim Kardashian! Jest nieźle pokręcone! Takie samo dla swojej córki wybrała Kylie Jenner

Kylie Jenner, Kim Kardashian

Kylie Jenner, Kim Kardashian

Imię trzeciego dziecka Kim Kardashian

Kim Kardashian we wtorek ogłosiła, że na świat przyszła jej druga córka. Podekscytowana celebrytka wraz z mężem opublikowali na oficjalnej stronie oświadczenie, w którym podzielili się radosną nowiną, a przy tym podziękowali swojej surogatce.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni surogatce, które spełniła nasze marzenia za ten najwspanialszy prezent, który nam dała – czytamy w komunikacie wystosowanym do fanów i dziennikarzy.

Z relacji osób z otoczenia rodziny Kardashian-West wiemy, że Kim i Kanye towarzyszyli matce zastępczej przez cały czas trwania porodu. Surogatka dosłownie przez kilka sekund miała styczność z dzieckiem, położone od razu przekazały noworodka w ręce rodziców.

Kolejną na liście do przywitania potomka na świecie jest młodsza siostra Kim – Kylie, której data porodu przewidywana jest na koniec lutego. Kylie jeszcze nie potwierdziła swojej ciąży, co fanów doprowadza do szału, podobnie jak media. Obecnie 20-letnia siostra Kim spędza czas w domu, gdzie przygotowuje się do rozwiązania, między innymi zastanawiając się nad imieniem dla swojego pierwszego dziecka, i tu – jak pisze RadarOnline – pojawił się problem, gdyż Kylie chciałaby nazwać swoją córeczkę tak samo jak Kim!

„Love” to imię o które kłócą się siostry. Na szczęście ponoć każda z nich ma jeszcze plan b – Kylie zastanawia się nad imieniem „Princess”, a Kim „Star”.

Do całej dyskusji włączył się też Kanye, który chciał córkę nazwać „South”, ale Kim mu wytłumaczyła, że byłoby to złe dla marki Kardashian-West, bo wywoływałoby śmiech – relacjonuje serwis o gwiazdach.

Love czy Star? Które imię jest ładniejsze?

HOT! Wyciekło zdjęcie ciężarnej Kylie Jenner z dużym brzuchem! Cała tajemnica Kardashianów w runęła w jednej chwili!

Kim Kardashian ma idealne piersi i miliony na koncie! Tym zdjęciem tylko to potwierdziła!

Instagram Kim Kardashian kipi od seksapilu! Teraz rozebrała się i w prowokującej pozie pokazała jak raczy się mlecznym koktajlem


Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kreacje pary: Balmain. Kim Kardashian i Kanye West na MET Gali 2016 (fot. ONS)

Kreacje pary: Balmain. Kim Kardashian i Kanye West na MET Gali 2016 (fot. ONS)

Kim Kardashian - ślub z Kanye Westem

Kim Kardashian - ślub z Kanye Westem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×