Szukaj

Kim Kardashian opublikowała pierwszy wpis po ogłoszeniu rozwodu: „Po prostu bardzo za Tobą tęsknię”. Pojawiło się mnóstwo archiwalnych zdjęć

Kim Kardashian - jak wygląda beż makijażu

Kim Kardashian - jak wygląda beż makijażu

Kim Kardashian opublikowała pierwszy wpis po ogłoszeniu rozwodu. Jej post jest przepełniony bólem i tęsknotą. Opublikowała też archiwalne zdjęcia.

Kim Kardashian ma za sobą bardzo ciężki okres. Najsłynniejsza celebrytka na świecie po niemal siedmiu latach małżeństwa postanowiła złożyć pozew o rozwód. Jej związek z Kanye Westem powoli przechodzi do przeszłości. Wydawało się, że małżonkowie są dla siebie stworzeni. Doczekali się czwórki dzieci, a w social mediach cały czas publikowali kolejne kadry, na których mogliśmy podziwiać ich wspólne chwile.

Od kilku miesięcy w kolorowej prasie pojawiały się kolejne doniesienia o kryzysie w związku rapera i gwiazdy social mediów. Wszystko zaczęło przybierać na sile, gdy mąż gwiazdy poinformował, że zamierza wziąć udział w wyborach prezydenckich. Podczas swoich wieców zaczął zdradzać rodzinne tajemnice, a jego kontrowersyjne publikacje na Twitterze, dotyczące żony i teściowej, jeszcze bardziej zaogniły całą sytuację.

Muzyk od wielu lat walczy z chorobą dwubiegunową, która w ostatnim czasie bardzo się uaktywniła. Prasa kilka dni temu dotarła do oficjalnych dokumentów rozwodowych pary. Portal TMZ donosi, że Kim złożyła już stosowne dokumenty i prosi o wspólną opiekę fizyczną i prawną nad czworgiem ich dzieci, a Kanye miał się przychylić do wniosku żony.

Małżonkowie mają być także w trakcie rozmów dotyczących podziału ogromnego majątku.

Kim Kardashian opublikowała pierwszy post po ogłoszeniu rozowdu

Rozwód Kim i Kanye jest już przesądzony. W związku z całym zamieszaniem związanym z rozwodem Kim jest zdecydowanie mniej aktywna w social mediach. Dzisiaj jednak na jej profilu pojawiła się bardzo wzruszająca publikacja. Celebrytka uczciła pamięć swojego zmarłego ojca.

Robert Kardashian obchodziłby dzisiaj 77. urodziny. Z tej okazji jego córka postanowiła opublikować archiwalne zdjęcie, na którym pozuje razem z nim i pozostałym rodzeństwem. Zwróciła się do ojca w pięknych słowach:

Wszystkiego najlepszego tato! Pamiętam o Tobie każdego dnia, ale dziś jeszcze bardziej. Tyle mam ci do powiedzenia! Zadzwoniłam na twój numer telefonu komórkowego, zastanawiając się, czy ktoś odbierze go po tych wszystkich latach. Właściwie nie mogę uwierzyć, że go nadal pamiętałam. Proszę, odwiedź mnie wkrótce we śnie. Czy możesz też wysłać znak w postaci tych symboli/ptaków, o których zawsze mówiliśmy?!?! Po prostu bardzo za tobą tęsknię!

Ojciec Kim, Kourtney, Khloe i Roba zmarł w 2003 po walce z nowotworem. Po wpisie Kim widać, że cały czas za nim tęskni i bardzo jej go brakuje. Szczególnie, teraz gdy przeżywa bardzo ciężkie chwile związane z kolejnym rozwodem.


Kim Kardashian z ojcem

Kim Kardashian z ojcem

Kim Kardashian z rodzicami i rodzeństwem

Kim Kardashian z rodzicami i rodzeństwem

Kim Kardashian z ojcem

Kim Kardashian z ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×