Szukaj

Kim Kardashian w mikro bikini rozgrzała fanom do czerwoności! Wystarczyło jej do tego jedno zdjęcie!

Kim Kardashian szokuje kolejnym zdjęciem na Instagramie. Tym razem naprawdę przesadziła! Gdyby leżała na publicznej plaży nikt nie mógłby przejść obok niej obojętnie. Zobaczcie, co ma na sobie żona Kanye Westa.

Kim Kardashian uwielbia spędzać wolny czas na opalaniu. Paparazzi dobrze wiedzą, gdzie gwiazda ładuje baterie i zawsze są gotowi zrobić perfekcyjne zdjęcie. Udają plażowiczów lub rybaków i swoimi super teleobiektywami polują na celebrytkę, której zdjęcia są warte setki tysięcy dolarów. Gwiazda stara żyć się z nimi w dobrych relacjach, bo przecież chce na zdjęciach wyglądała perfekcyjnie pod każdym względem.

Ostatnio fotografowie przyłapali Kim Kardashian w niebieskim powycinanym kostiumie, który odsłaniał naprawdę wiele seksownego ciała. Niestety to już przeszłość, dziś celebrytka postanowiła przekroczyć kolejną granicę i jeszcze bardziej zmniejszyć swój strój bikini! Wraz ze znajomymi wybrała się na małą plaże, która nie jest zbyt często odwiedzana przez turystów.

Gwiazda rozłożyła się wygodnie na leżaku i chciała zrelaksować się po ciężkim dniu. Wszystko na pozór wydaje się normalne, gdyby nie fakt, że to Kim Kardashian, która za każdym razem przesuwa granice swojej intymności. Tym razem mogliśmy ją podziwiać w zadziwiająco skromnym bikini!

Tym zdjęciem rozgrzała facetów do czerwoności! Jej bikini jest praktycznie niewidoczne. Gdyby tego było mało, zdjęcia powstały nie przez paparazzi, którzy muszą godzinami leżeć na plaży czekając na super ujęcie. Celebrytka sama wrzuciła je na Instagram, a fotkę najprawdopodobniej robiła jej siostra.

Kim poza mikro bikini ma na sobie mega designerskie okulary, które wyglądem przypominają reklamowane w latach 90. systemy do nauki języków obcych. Musimy przyznać, że ma naprawdę obłędne ciało. Perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch i okrągłe pośladki to marzenie większości facetów. Jest naprawdę gorąca!

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

Zobacz: Kim Kardashian i Britney Spears przyłapane w bikini na plaży! Bez retuszu nie są już takie idealne

Zobacz: Seria bajecznych zdjęć ze ślubu Kim Kardashian i Kanye’go Westa ujrzała światło dzienne! Wszystko z okazji piątej rocznicy ślubu!


Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - Instagram

Kim Kardashian - efekt mokrych włosów

Kim Kardashian - efekt mokrych włosów

Kim Kardashian - MET Gala 2019

Kim Kardashian - MET Gala 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×