Szukaj

Kim Kardashian pierwszy raz w szczerym wywiadzie zdradza swoje sekrety! Ale się rozgadała! Nie zabrakło też gorącej sesji

Kim Kardashian w szczerym wywiadze dla magazynu Elle

Kim Kardashian szczerze o swoim życiu

Kim Kardashian udzieliła szczerego wywiadu dla najnowszego numeru amerykańskiego wydania magazynu Elle, w którym opowiedziała czytelnikom o innej Kim, której nie poznaliśmy w programie Z kamerą u Kardashianów. Gwiazda wypowiedziała się między innymi o tym, czy przejmuje się tym co o niej myślą:

Na początku słuchałam co mówią o mnie inni, przejmowałam się ich opinią. Teraz jestem zadowolona ze swojego życia i nie obchodzi mnie to. Rzeczy, które sprawiają mi radość są inne niż wtedy. Ale, przysięgam, to nie dla wszystkich. Musisz się urodzić z tym czymś. Ja wiem, że potrafię to udźwignąć.

Kim opowiedziała również, dlaczego nie chce więcej niż czwórki dzieci:

Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom.

Odpowiedziała również na pytanie, dlaczego zdecydowała się na matkę zastępczą dla swojego dziecka:

Nienawidziłam bycia w ciąży. Ale tak mocno jak tego nienawidziłam, wciąż chciałam zrobić to wszystko sama. Kontrola jest ciężka na początku, w końcu staje się to najlepszym doświadczeniem. Poleciłabym matkę zastępczą dosłownie wszystkim.

Zdradziła również czego nauczyli się od siebie z mężem, Kanye Westem:

Kanye nauczył mnie, bym miała więcej swojej opinii. Za to dzięki mnie, on jest spokojniejszy i bardziej opanowany. Uważam, że tworzymy zgrany duet.

Modelka wzięła udział również w seksownej sesji zdjęciowej, której efekty podziwiać możecie w naszej galerii.

Miliarderki odpięły wrotki! Super seksowna Kim Kardashian i jej równie gorące siostrzyczki złamały wszystkie żywieniowe zasady!

Kim Kardashian ma fantazję! Nie uwierzycie w czym wyskoczyła na spacerek z Chicago West! Sam Robert Lewandowski może być pod wrażeniem!

Khloé Kardashian pokazała ogromny ciążowy brzuch na swoim luksusowym baby shower! Tak wypasionej imprezy nie miały nawet Kylie i Kim!


Czy Kim Kardashian jest dobrą matką?

×