Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]
Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z...

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania!...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!
Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno...

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów...

Dziś sobota, 26.05.2018

Kim Kardashian pierwszy raz w szczerym wywiadzie zdradza swoje sekrety! Ale się rozgadała! Nie zabrakło też gorącej sesji

Kim Kardashian w szczerym wywiadze dla magazynu Elle


Kim Kardashian szczerze o swoim życiu

Kim Kardashian udzieliła szczerego wywiadu dla najnowszego numeru amerykańskiego wydania magazynu Elle, w którym opowiedziała czytelnikom o innej Kim, której nie poznaliśmy w programie Z kamerą u Kardashianów. Gwiazda wypowiedziała się między innymi o tym, czy przejmuje się tym co o niej myślą:

Na początku słuchałam co mówią o mnie inni, przejmowałam się ich opinią. Teraz jestem zadowolona ze swojego życia i nie obchodzi mnie to. Rzeczy, które sprawiają mi radość są inne niż wtedy. Ale, przysięgam, to nie dla wszystkich. Musisz się urodzić z tym czymś. Ja wiem, że potrafię to udźwignąć.

Kim opowiedziała również, dlaczego nie chce więcej niż czwórki dzieci:

Nie sądzę, że udźwignęłabym więcej. Mam naprawdę sporo obowiązków na głowie i ograniczoną ilość czasu. Według mnie najważniejszą rzeczą w każdej rodzinie, jest żeby matka poświęcała tyle samo uwagi mężowi, co dzieciom.

Odpowiedziała również na pytanie, dlaczego zdecydowała się na matkę zastępczą dla swojego dziecka:

Nienawidziłam bycia w ciąży. Ale tak mocno jak tego nienawidziłam, wciąż chciałam zrobić to wszystko sama. Kontrola jest ciężka na początku, w końcu staje się to najlepszym doświadczeniem. Poleciłabym matkę zastępczą dosłownie wszystkim.

Zdradziła również czego nauczyli się od siebie z mężem, Kanye Westem:

Kanye nauczył mnie, bym miała więcej swojej opinii. Za to dzięki mnie, on jest spokojniejszy i bardziej opanowany. Uważam, że tworzymy zgrany duet.

Modelka wzięła udział również w seksownej sesji zdjęciowej, której efekty podziwiać możecie w naszej galerii.

Miliarderki odpięły wrotki! Super seksowna Kim Kardashian i jej równie gorące siostrzyczki złamały wszystkie żywieniowe zasady!

Kim Kardashian ma fantazję! Nie uwierzycie w czym wyskoczyła na spacerek z Chicago West! Sam Robert Lewandowski może być pod wrażeniem!

Khloé Kardashian pokazała ogromny ciążowy brzuch na swoim luksusowym baby shower! Tak wypasionej imprezy nie miały nawet Kylie i Kim!

Czy Kim Kardashian jest dobrą matką?Komentarzy: 1


milenka | 14 marca 2018, 11:15

Oj retusz niezły na tych zdjęciach. Pomimo tego, że nie urodziła sama swojego dziecka to i tak nie ma tak zgrabnej sylwetki jak na tych zdjęciach. Może jakby chociaż iqacai brała to by taką osiągnęła, bo dużo jej nie brakuje. Ale teraz to na tych okładkach nawet chude odchudzają.


Dodaj komentarz
×