Szukaj

Kim Kardashian wyleguje się na rajskich wakacjach. Jej ciało w bikini wzbudziło zachwyt, ale nie obyło się bez krytyki! “TO naprawdę smutne”

Kim Kardashian wpadka

Kim Kardashian w bikini opala się na wakacjach

Nie da się ukryć, że Kim Kardashian wzbudza sporo zainteresowania i jeszcze więcej kontrowersji. Celebrytka, której kariera rozpoczęła się od wątpliwej jakości seks-taśmy i bardzo obrotnej matki, jest obecnie potęgą na rynku kosmetycznym, ustala trendy w makijażu, szokuje opinię publiczną i bez wątpienia jest jednym z najlepszych marketingowych “produktów” Kris Jenner. Właściwie nie znika z pierwszych stron gazet i stała się już prawdziwą ikoną Stanów Zjednoczonych – czy to dobrze czy źle, trudno powiedzieć. Jej fani i antyfani na pewno nie znajdą w tym temacie wspólnego języka.

Nie zmienia to jednak faktu, że o Kim mówi się dużo i mówi się często. Celebrytka uwielbia chwalić się swoimi kształtami w sieci, częściej rozebrana niż ubrana i nikogo już to chyba nie szokuje – ot, dzień jak co dzień na Instagramie. Zaskakującym jest więc, że zbiera więcej krytyki za zdjęcia… w ubraniu. Pochwaliła się kilkoma ujęciami z rajskich wakacji, na które wybrała się między innymi z Kourtney Kardashian, która pojechała z siostrą w charakterze fotografa. Jedno ze zdjęć, na którym Kim pozuje w pomarańczowym bikini od Chanel wzbudziło bardzo mieszane reakcje.

Część fanów – co absolutnie zrozumiałe – była zachwycona. Kim ma się czym pochwalić, choć zarzuca jej się kilka poważnych operacji plastycznych. Nie obyło się jednak bez krytyki:

  • Uważaj, bo ci się te silikony roztopią
  • To naprawdę smutne, że musisz wrzucać takie zdjęcia, żeby czuć się ważna
  • Ma takie przebicie, że mogłaby zmienić świat, ale nie. Woli wrzucić kolejne zdjęcie, na którym nie robi nic.
  • Czy jest jakiś procent ciebie, którego już nie pokazałaś?

Myślicie, że sobie zasłużyła?

Kim Kardashian pochwaliła się oficjalnym rodzinnym portretem. Pierwszy raz jest na nim Chicago, ale to North West skradła show! „Ale wyrosła!”

Nowy wizerunek Aleksandry Szwed to istne szaleństwo! Włosy jak u Małgorzaty Rozenek, a makijaż prawie jak u Kim Kardashian!

Kim Kardashian ostro pomajstrowała sobie w Photoshopie! Efekt końcowy rozbawił nawet jej fanów


Czy lubisz Kim Kardashian?

×