Siostry i matkę Kim Kardashian znacie doskonale, a co z babcią? Właśnie wzięła udział w wielkiej kampanii! Uwierzycie, że ma 84 lata?

Babia Kim Kardashian jak wygląda?

Babia Kim Kardashian jak wygląda?

Babcia Kim Kardashian wygląda świetnie!

Kim Kardashian właśnie rozpoczęła promowanie swoich nowych kosmetyków i poprosiła o pomoc rodzinę. Na opublikowanych przez Kim zdjęciach widać ją i dwie bardzo bliskie jej kobiety. Mamę gwiazdy – Kris Jenner – poznajemy od  razu. Ale kim jest ta druga seksowna blondynka?

Choć może trudno w to uwierzyć, do zdjęcia z Kim, oprócz jej mamy, zapozowała też jej babcia. Tak! Ta przypominająca Diane Keaton i na oko licząca sobie nie więcej niż 50 lat kobieta, to mama Kris Jenner i babcia jej sławnych dzieci. I – UWAGA – ona wkrótce będzie miała 84 lata!

Mary Jo Campbell, która wnuki nazywają pieszczotliwie M.J., bardzo rzadko pojawia się w reality show Z kamerą u Kardashianów. Jednak na prośbę Kim, nawet powściągliwa i odrobinę nieśmiała M.J. gotowa była stanąć przed obiektywem aparatu. Mało tego, Mary Jo zgodziła się dla wnusi założyć blond perukę.

Skąd pomysł na sesję z mamą i babcią? Okazja była wyjątkowa, bo nowe kosmetyki Kim to specjalne korektory, które nie tylko pomagają ukrywać drobne niedoskonałości urody, ale też mają właściwości przeciwstarzeniowe. I jak zapewnia gwiazda, zadowolone będą z nich zarówno 20-latki, jak i 80-latki.

Kim Kardashian pierwszy raz w szczerym wywiadzie zdradza swoje sekrety! Ale się rozgadała! Nie zabrakło też gorącej sesji

Miliarderki odpięły wrotki! Super seksowna Kim Kardashian i jej równie gorące siostrzyczki złamały wszystkie żywieniowe zasady!

Kylie Jenner rozpętała wojnę jakiej u Kardashianów jeszcze nie było! Kris Jenner eksplodowała!

 


Kim Kardashian pozuje z babcią i mamą

Kim Kardashian pozuje z babcią i mamą

Kris Jenner, Mary Jo Campbell i Kim Kardashian

Kris Jenner, Mary Jo Campbell i Kim Kardashian

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Nowe kosmetyki Kim Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×