Dla Kim Kardashian nie ma rzeczy niemożliwych. Rozkręca nowy biznes, którym przebije wszystkich. Będzie pierwsza w historii

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian jest skarbnicą pomysłów, a jej kreatywność nie ma granic. Show Z kamerą u Kardashianów się kończy, ale ona nie zwalnia i rozkręca nowy biznes - będzie pierwsza na świecie.

Kim Kardashian nie jest obca ciężka praca, ponieważ wydaje się, że mama czworga dzieci zawsze bierze udział w jakimś nowym przedsięwzięciu. Ona jak nikt wie, jak odcinać kupony od popularności, która przyniósł jej show Z kamerą u Kardashianów. Właśnie tabloidy ujawniły wielki projekt, w który się zaangażowała. Rozkręca nowy biznes i będzie pierwsza na świecie w tym co planuje.

Kim Kardashian rozkręca nowy biznes. Jaki?

Niedawno Kim Kardashian poinformowała opinię publiczną, że  Z kamerą u Kardashianów znika z anteny po 14 latach.

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z Z kamerą u Kardashianów. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez Z kamerą u Kardashianów nie byłabym dziś tym, kim jestem. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez fantastyczne 14 lat.

Dzięki show zaistniała w show-biznesie, podobnie jak inni członkowie klanu, którzy założyli już dobrze prosperujące biznesy. Kim planuje nowy. To nie byle co.

Tabloid poinformował, że potentat branży piękności i jej rodzina poszerzają zakres działalności i otwierają siedmiogwiazdkowy hotel. To pierwszy taki w historii. Podkreślmy, że dotychczas najbardziej luksusowym jest Burj Al Arab w Dubaju, który ma umownie 6 gwiazdek.

Kim postawiła na to, ponieważ uważa, że ​​na rynku milionerów jest miejsce na wzrost. Tak więc do 2023 roku Kardashianie chcą uruchomić swoje siedmiogwiazdkowe hotele K-Suites.

Rozbudowany ośrodek będzie miał pokoje w cenie kilku tysięcy dolarów za noc, a każdy pokój będzie starannie zaprojektowany przez członków rodziny. Nieruchomość będzie miała najwyższej klasy obiekty sportowe i spa, a także ścianki wspinaczkowe, parkour fitness, usługi fryzjerskie i stylizacyjne w pokoju oraz bezpłatny szampan Cristal z beczki. A upór części rodziny spowodował, że będzie oferował również zabiegi kosmetyczne, takie jak botox.

Nie ujawniono jeszcze lokalizacji pierwszych hoteli, ale już nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć.


2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

Kim Kardashian - ma 6 palców u stóp?

Kim Kardashian - ma 6 palców u stóp?

Kim Kardashian - Emmy 2019

Kim Kardashian - Emmy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×