Szukaj

Kim Kardashian wyrzuciła wszystkie świąteczne zdjęcia z rodziną i wstawiła…TO!

Kim Kardashian usunęła wszystkie świąteczne zdjęcia

Kim Kardashian opublikowała świąteczne zdjęcie

Świąteczna sesja Kardashianów wzbudziła w tym roku szczególne emocje. Wszystko za sprawą Kim, która w przeciwieństwie do poprzednich lat, tym razem sprawowała pieczę nad przygotowaniami do sesji.

Nie od dziś wiadomo, że Kim Kardashian znana jest z nietuzinkowych pomysłów, które spotykają się z wielkim uznaniem najlepszych z całego świata. Rezygnacja z eleganckich oraz luksusowych strojów i zastąpienie ich dżinsami i białymi t-shirtami zdecydowania przypadał do gustu fanom celebrytki.

Efekty współpracy z fotografem i stylistami jeszcze długo przed Świętami były sukcesywnie publikowane na Instagramie amerykańskiej celebrytki. Natomiast zaledwie kilka dni po Bożym Narodzeniu Kim postanowiła usunąć je wszystkie, co zszokowało duże grono obserwatorów gwiazdy.

Ku uciesze wielu, po kilku godzinach Kim udostępniła świąteczne zdjęcie, na którym pozuje na tle choinki z Kanye Westem i ich dziećmi.

Patrząc na reakcje fanów Kim, fotografia została bardzo ciepło przyjęta, a miłośnicy amerykańskiej celebrytki bardzo szybko zapomnieli o wyjątkowej sesji, która gościła na profilu żony Kanye Westa.

Kardashianki poniosła wyobraźnia. Zobaczcie jak wystroiły się na imprezę u swojej matki

Kim Kardashian wpadła na domówkę do J.Lo i narobiła szumu! Pokazała prawie wszystko by przyćmić boską Jennifer! Udało się?

Kim Kardashian wpadła w szał! Wykasowała WSZYSTKIE świąteczne zdjęcia z rodziną z Instagrama!


Czy Kim Kardashian do twarzy jest w bieli?

×