Szukaj

Kim Kardashian obgadała Paris Hilton w rozmowie z siostrą. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał!

Kim Kardashian o Paris Hilton w nowym sezonie rodzinnego reality-show. Celebrytka otwarcie przyznała, że gdyby nie jej przyjaciółka, nie zrobiłaby tak oszałamiającej kariery. Jej słowa to miód na uszy dziedziczki hotelowej fortuny.
Kim Kardashian i Paris Hilton

Kim Kardashian i Paris Hilton

Zanim Kim Kardashian przejęła tron najsłynniejszej celebrytki na świecie, przyjaźniła się ze swoją protoplastką – Paris Hilton. Jeszcze 15 lat temu chodziła za nią jak cień, wyglądała i ubierała się zupełnie inaczej niż teraz, najczęściej nieudolnie próbując dorównać dziedziczce fortuny słynnego rodu. Dziewczyny przez wiele lat uchodziły za najlepsze przyjaciółki w brażny, które poróżniły się, gdy kariera Paris utknęła w martwym punkcie, a Kim zaczęła wypływać na szerokie wody amerykańskiego show-biznesu.

Po latach, Kim i Paris podały sobie ręce, zakopały topór wojenny i znów mówią o sobie w samych superlatywach. Celebrytki, łącząc siły, powróciły na medialny świecznik, na czym szczególnie skorzystała Hilton. Ostatnio do sieci trafił nowy teledysk blondynki, w którym przez kilka sekund można podziwiać Kim. Tytuł obejrzanego już ponad 2 miliony razy klipu, to Best Friends’ Ass, czyli Tyłek najlepszej przyjaciółki.

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

W trakcie pracy nad nowym dziełem Paris, kręcono równocześnie odcinki nowego sezonu reality-show Z kamerą u Kardashianów, których emisja rozpocznie się lada dzień. To właśnie w najnowszym wydaniu widzowie usłyszeli, jak Kim rozpływa się nad Paris.

Multimiliarderka, podczas rozmowy z Khloe, otwarcie przyznała, że gdyby nie jej „psiapsi”, to pewnie dzisiaj nie byłaby tu, gdzie jest:

Powiedziałam Paris, że zagram w jej klipie dopóki nie będę musiała tańczyć. Postawiłam granicę. (…) Naprawdę chciałbym dla niej zrobić wszystko… dosłownie dała mi karierę i całkowicie to potwierdzam. Ważne jest dla mnie, aby być lojalnym wobec ludzi – zdradziła najsłynniejsza z sióstr Kardashian.

Cały odcinek zostanie wyemitowany na terenie USA dopiero 8 września. Poniżej zajawka.

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

 


Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×