Kim Kardashian obgadała Paris Hilton w rozmowie z siostrą. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał!

Kim Kardashian i Paris Hilton

Kim Kardashian i Paris Hilton

Kim Kardashian o Paris Hilton w nowym sezonie rodzinnego reality-show. Celebrytka otwarcie przyznała, że gdyby nie jej przyjaciółka, nie zrobiłaby tak oszałamiającej kariery. Jej słowa to miód na uszy dziedziczki hotelowej fortuny.

Zanim Kim Kardashian przejęła tron najsłynniejszej celebrytki na świecie, przyjaźniła się ze swoją protoplastką – Paris Hilton. Jeszcze 15 lat temu chodziła za nią jak cień, wyglądała i ubierała się zupełnie inaczej niż teraz, najczęściej nieudolnie próbując dorównać dziedziczce fortuny słynnego rodu. Dziewczyny przez wiele lat uchodziły za najlepsze przyjaciółki w brażny, które poróżniły się, gdy kariera Paris utknęła w martwym punkcie, a Kim zaczęła wypływać na szerokie wody amerykańskiego show-biznesu.

Po latach, Kim i Paris podały sobie ręce, zakopały topór wojenny i znów mówią o sobie w samych superlatywach. Celebrytki, łącząc siły, powróciły na medialny świecznik, na czym szczególnie skorzystała Hilton. Ostatnio do sieci trafił nowy teledysk blondynki, w którym przez kilka sekund można podziwiać Kim. Tytuł obejrzanego już ponad 2 miliony razy klipu, to Best Friends' Ass, czyli Tyłek najlepszej przyjaciółki.

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów

W trakcie pracy nad nowym dziełem Paris, kręcono równocześnie odcinki nowego sezonu reality-show Z kamerą u Kardashianów, których emisja rozpocznie się lada dzień. To właśnie w najnowszym wydaniu widzowie usłyszeli, jak Kim rozpływa się nad Paris.

Multimiliarderka, podczas rozmowy z Khloe, otwarcie przyznała, że gdyby nie jej „psiapsi”, to pewnie dzisiaj nie byłaby tu, gdzie jest:

Powiedziałam Paris, że zagram w jej klipie dopóki nie będę musiała tańczyć. Postawiłam granicę. (…) Naprawdę chciałbym dla niej zrobić wszystko… dosłownie dała mi karierę i całkowicie to potwierdzam. Ważne jest dla mnie, aby być lojalnym wobec ludzi – zdradziła najsłynniejsza z sióstr Kardashian.

Cały odcinek zostanie wyemitowany na terenie USA dopiero 8 września. Poniżej zajawka.

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

 


Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Kim Kardashian i Paris Hilton – stare zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×