Szukaj

Do czego to doszło! Rodzina wstydzi się Kim Kardashian! A w zasadzie tej konkretnej jej stylizacji

Kim Kardashian wpadka

Rodzina wstydzi się Kim Kardashian

Kim Kardashian coraz bardziej lubi się obnażać – przezroczyste kreacje, prześwitujące bluzki czy zakładanie samego stanika z koronki to standard. Kim uważa, że jest piękna i szczupła, i nie rozumie czemu miałaby tym nie epatować. Wiele jest głosów mniej lub bardziej grzecznie nawołujących do nie chwalenia się nagością, ale Kim ich nie słucha. Jej zdaniem taka postawa świadczy o tym, że jest feministką, która walczy o prawo kobiet do radości z własnego ciała.

Kim Kardashian w stylizacji na… jak to nazwiecie?

Nie wszyscy tak postrzegają paradującą ulicami półgołą Kim – ostatnio Sharon Osbourne nazwała Kim “dzi***ką”, ale Kim się nie przejęła. Siostry i zachwycona wszystkim, co zrobią jej dzieci Kris Jenner oczywiście wspierają Kardashiankę w “byciu sobą”, ale okazuje się, że jest w tej rodzinie ktoś komu nie podoba się takie zachowanie.

Amerykańskie media niedawno pokazywały zdjęcia Kim w dziwacznej narzucie z siatki, pod którą założyła miniaturowe majtki. WSZYSTKO było widać, ale tak jest przecież sexy. Otóż dla ciotki Kim – Shelli – to było za dużo. Kardashianka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w pamiętnej kreacji z zamazanymi kluczowymi miejscami. W opisie wyjaśniła:

Kiedy moja ciotka Shelli zobaczyła te zdjęcia, zadzwoniła do mnie i na mnie nakrzyczała, więc specjalnie dla niej je zblurowałam.

Gdyby można było jeszcze “wyblurować” Kim na żywo, to wszystko byłoby okay. Ciekawe co by było, gdyby u nas jakaś celebrytka wyszła w takiej kreacji…

Dekada z Kardashianami za nami! Jak bardzo zmieniła się słynna rodzina? Niektórych aż ciężko rozpoznać na starych zdjęciach!

Kim Kardashian narobiła wstydu rodzinie

Kim Kardashian narobiła wstydu rodzinie

Kim Kardashian wychodzi z hotelu

Kim Kardashian wychodzi z hotelu

Kim Kardashian w bieliźnie

Kim Kardashian w bieliźnie


Czy lubisz Kim Kardashian?

×