Szukaj

Kim Kardashian nago wije się jak wąż w jedwabnej pościeli! Celebrytka pokazała wszystkie swoje atuty!

Kim Kardashian nago

Kim Kardashian pokazała biust

Kim Kardashian nie pozwala o sobie zapomnieć. Najpopularniejsza celebrytka na świecie regularnie dopieszcza swoich fanów pikantnymi zdjęciami, które ochoczo wkleja na Instagrramie. Najczęściej są to fotki w zmysłowych pozach, a sama Kim pozuje na nich  w bikini.

Kardashianka ma piękne ciało i nie waha się go używać w celach samoprezentacji. Zatem dla słynnej siostry Kardashian nie ma żadnego problemu, aby pokazać światu swój słynny biust czy też soczyste pośladki. Czasami jednak celebrytka przekroczy najszczersze oczekiwania swoich wiernych fanów.

Tak też było ostatnio, kiedy to Kim rozebrała się do rosołu, wskoczyła do łóżka, z którego kusi internautów do granic możliwości. Fotka jest niezwykle zmysłowa, a Kim wygląda na niej wręcz obłędnie. Tym razem celebrytka zademonstrowała swój piękny biust, figlarnie przykrywając sutki palcami.

Bez wątpienia ta fotka rozgrzała zmysły wszystkich fanów pięknej młodej mamy. Dodatkowej pikanterii dodaje nagie udo Kim, wynurzające się z jedwabnej pościeli.

Przypomnijmy, że celebrytka skończyła 37 lat, jednak dzięki licznym zabiegom upiększającym wygląda nadal na 30.

Musicie zobaczyć to zdjęcie.

Kim Kardashian tym razem przesadziła! Wulgarnie kusi w staniku ledwo zasłaniającym jej sutki

Kim Kardashian całkowicie oszalała?! Pokazała swoje zdjęcie, które wygląda jak kadr z filmu porno!

Kim Kardashian znowu schudła i wygląda jak bogini! Błysnęła sutkami w seksownej kreacji i nie mogła opędzić się od spojrzeń


Chciał(a)byś mieć na swoim telefonie aplikację Kim Kardashian?

×