Fanów wryło. Kim Kardashian nago zapozowała przed obiektywem… 4-letniej córki!

Córka Kim Kardashian zrobiła jej sesję topless

Kim Kardashian wzbudziła niemałe oburzenie! Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w momencie, kiedy zdejmuje stanik stojąc naprzeciwko łóżka. W lustrzanym odbiciu widać twarz Kim, jej wąską talię i… przyciśniętą przedramieniem pierś. Ktoś obdarzony wyjątkowo dobrym wzrokiem dopatrzy się na tej fotce fragmentu sutka.

Ale to nie golizna szokuje niektórych fanów gwiazdy! Z prawej strony, tuż przy krawędzi zdjęcia widać jego autorkę, a raczej fragment jej drobnej sylwetki – chudziutkie nóżki w szortach i t-shirt z nadrukiem. Twarzy nie widać, bo osłania ją błysk flesza. Jednak dzięki Kim wiemy, kto zrobił jej tę prowokacyjną fotę. Okazuje się, że seksowne zdjęcie rozbierającej się Kardashianki zrobiła jej niespełna 5-letnia córeczka, North.

Po opublikowaniu zdjęcia, na gwiazdę posypały się gromy. Fanom Kim nie spodobało się to, że angażuje córeczkę do robienia takich jawnie seksualnych zdjęć. Przy fotce pojawiły się krytyczne komentarze:

  • To już ekstremum!

  • Czego ty uczysz swoją córkę?!

  • To nie jest dobre rodzicielstwo. Ktoś powinien donieść na Kim opiece społecznej

  • Obrzydlistwo!

  • To dziecko większość dorosłego życia spędzi na terapii.

  • Pozować tak przed 4-latką. Dziwne

Ale znaleźli się też tacy, którzy gotowi byli bronić Kim. Jej obrońcy chwalili gwiazdę za to, że oswaja córeczkę z widokiem ludzkiego ciała i nie czyni z nagości tematu tabu.

Justin Timberlake i Jessica Biel są jak Kim Kardashian?

Podobny stosunek do ciała i seksualności mają też inne gwiazdy. Ostatnio Jessica Biel przyznała, że ona i jej znany maż Justin Timberlake już rozpoczęli seksualną edukację swojego 2-letniego synka Silasa.

Używamy przy nim medycznych określeń. Kiedy bierzemy razem prysznic mówimy mu,  to jest coś, co mam ja, a to jest coś, co masz ty. Rozmawiamy z nim o tym. Wiem, że on jest jeszcze bardzo mały, ale naprawdę wierzę, że jeżeli zacznie się zacznie się o tym mówić wcześniej, to później uniknie się wstydu

Aktorka na pewno ma sporo racji. Trzeba też dodać, że Biel i Timberlake konsekwentnie chronią tożsamość swojego dziecka i nie pokazują światu twarzy Silsa. Tymczasem Kim nie tylko zaangażowała małą North do robienia sobie seksownego zdjęcia, ale też pozuje z nią do sesji dla popularnych magazynów i regularnie pokazuje jej słodką buzię na Instagramie.

Zarobki Kylie Jenner wystrzeliły w kosmos! Nie uwierzycie ile dostała za swoje kosmetyki. Tyle nie zarabia nawet Kim Kardashian!

Rodzina wstydzi się za Kim Kardashian. Mocny atak w stronę celebrytki

Do internetu trafiło pierwsze zdjęcie Chicago West! Tak wygląda trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa!

 


Kim Kardashian – Instagram

Kim Kardashian – Instagram

Córka Kim Kardashian – North West

Córka Kim Kardashian – North West

Kim Kardashian i North – sesja dla magazynu Interview

Kim Kardashian i North – sesja dla magazynu Interview

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×