Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Kim Kardashian ma depresję?! Amerykańskie media mają na to dowody

Kim Kardashian ma depresję


Kim Kardashian ma depresję?

To, że Kim Kardashian miała ciężkie ostatnie parę miesięcy wiedzą chyba wszyscy fani rodu Kardaszianów. Napad w Paryżu, załamanie nerwowe męża, plotki o rozwodzie, plotki o romansie… generalnie wszystko się wali. Nam jest w sumie trochę żal Kim, bo przez całe życie wychowywana jak księżniczka i trzymana pod kloszem, a teraz, kiedy rzeczywistość ja faktycznie nieco przygniotła, jest zagubiona i i zdezorientowana.

Celebrytka ma oczywiście sztab ludzi i miliony na koncie, żeby się jakoś mierzyć z tą rzeczywistością, zatem korzysta z takich dobrodziejstw – podróżuje z rodziną, dużo odpoczywa, robi zakupy i chodzi na terapię (z mężem i sama). Niestety, nic nie pomaga! Kardaszianka spędziła ostatnio pięć dni na Kostaryce z dziećmi, matką i siostrami, w pięknej willi i okolicznościach przyrody, ale:

Nie mogła przestać mówić o Kanye. Nie wie co ma zrobić, nie wie czego tak naprawdę by chciała i czuje jakby utknęła i nie mogła ruszyć naprzód. Wie, że powinna jakoś działać, ale nie wie, jak miałaby naprawić te sytuację.

Kim sfotografowano po powrocie na lotnisku w L.A. z bardzo niewesoła miną, dzień przed zresztą paparazzi uchwycili jej męża – również niezbyt radosnego, spuchniętego i zdecydowanie nie w formie.

Mają bardzo dużo rzeczy do przepracowania, a Kanye jest w szoku jak bardzo nieszczęśliwa jest jego żona. Ona z kolei jest bardzo przywiązana do swojego wizerunku i nie dopuszcza myśli o rozwodzie, mimo, ze nie chce już z nim być. Wie, że kolejne małżeństwo które się tak szybko rozleci bardzo jej zaszkodzi, wiec chciałaby uniknąć rozwodu, ale z drugiej strony jest bardzo nieszczęśliwa – donosi w zaufaniu RadarOnline

Problemy miłosne najgorsze, bo najtrudniej je rozwiązać… Życzymy Kim i wszystkim z problemami związkowymi dużo miłości, wytrwałości i szczęścia!

Zobacz: Kim Kardashian ma nową fryzurę! Odmieniona gwiazda zapowiada powrót

Kim Kardashian ma depresję?

Kim Kardashian ma depresję?

Kim Kardashian walczy z depresją?

Kim Kardashian walczy z depresją?

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×