Łazienka Kim Kardashian to jakiś kosmos! Tak dziwnej umywalki jeszcze nie widzieliście! Ale odlot!

Kim Kardashian – łazienka i dziwny zlew

Kim Kardashian – łazienka i dziwny zlew

Kim Kardashian oprowadziła fanów po swojej posiadłości, odpowiadając na 73 pytania dotyczące jej życia. Najwięcej sensacji wzbudziła łazienka gwiazdy z odlotowym zlewem. Dziwaczna konstrukcja budziła wiele kontrowersji, więc gwiazda dokładnie wyjawiła jak działa.

Posiadłość Kim Kardashian prezentuje się jak pokazowy model z ekskluzywnego katalogu wnętrzarskiego. Celebrytka i jej mąż, Kanye West, nie żałowali pieniędzy wijąc swoje gniazdko. Nie od dziś wiadomo, że Kim ma bardzo wygórowane standardy i uwielbia oryginalne rozwiązania, co widać na każdym kroku w jej luksusowym domu. Niedawno gwiazda wzięła udział w specjalnym wywiadzie dla Vogue. Dziennikarz z kamerą odwiedził ją w domu, a gwiazda oprowadziła go po wnętrzu, odpowiadając na 73 pytania dotyczące jej życia.

Podczas wywiadu Kim zdradziła, że w jej łazience znajduje się wyjątkowy zlew, który zawsze bardzo interesował jej fanów. Dziwaczna konstrukcja nie sprawia wrażenia bardzo funkcjonalnej. Przez jej budowę można odnieść wrażenie, że woda wylewa się prosto na podłogę, zamiast kierować się do odpływu. Kim zadała więc sobie nieco trudu i wyjawiła fanom jak działa jej niecodzienny zlew:

Ponieważ wszyscy zdajecie się być nieco zdezorientowani, pomyślałam, że oprowadzę was po naszej łazience. Powstało osiem prototypów tego zlewu. Nie widać tego, ale naprawdę jest minimalnie pochylony w dół. Zauważycie to, jeśli dokładnie się przyjrzycie. I jest tu otwór na wodę, która spływa. Nic się nie rozlewa – wyjaśniła rozbawiona gwiazda

Widzieliście kiedyś takie cudo? 😉

Zobacz: Anna Lewandowska ma mieszkanie w Warszawie z zabójczym widokiem! Jego wystrój robi jeszcze większe wrażenie

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka wystawił dom na sprzedaż. Patrzymy na wystrój – jest na bogato!

Zobacz: Na widok apartamentu Mai Sablewskiej opadną wam szczęki! Gwiazda żyje jak w bajce!


Łazienka Kim Kardashian w materiale Vogue'a

Łazienka Kim Kardashian w materiale Vogue'a

Umywalka w łazience Kim Kardashian

Umywalka w łazience Kim Kardashian

Umywalka w łazience Kim Kardashian

Umywalka w łazience Kim Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×