Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Kardashianki kopiują jedna od drugiej! Nawet Kim!

Kylie Jenner i Kim Kardashian kopiują się


Kim Kardashian naśladuje Kylie Jenner

W dzisiejszych czasach trudno być oryginalnym… Wszystko już było, każdy trend został wcześniej wyeksploatowany i w zasadzie widzieliśmy już wszystko. Dla nas, normalnych śmiertelników, to nie jest jakiś szczególny dramat, ale dla celebrytek, które wiedzą, że na ich stylizacje czekają miliony fanów – nie jest to takie proste.

Siostry Kardashian robią co mogą, żeby zawsze prezentować się w jak najbardziej oryginalnych i nietuzinkowych stylizacjach, jednak nawet one, otoczone sztabem stylistów, czasami mają problem z byciem unikatowym. Kylie Jenner to wielka miłośniczka peruk. Jako jedyna z klanu nie stosuje doczepów, tylko zmienia peruki jak rękawiczki. Kim Kardashian też lubi nietuzinkowe uczesania i kolory, a jeśli przychodzi do zdobywania lajków bywa bezlitosna.

Fani Kim właśnie ostro skrytykowali swoją idolkę za wzorowanie się na młodszej 15 lat siostrze. W jaki sposób? Celebrytka wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie na którym ma taka samą fryzurę, tej samej długości i koloru jak jej młodsza siostra na tegorocznej MET Gali.

Dobrze wygląda jako krótkowłosa blondynka?

Kim Kardashian w sukience z dziurą na imprezie charytatywnej! Założyła ją celowo?

Kim Kardashian przygotowała kartę świąteczną i zaskoczyła wszystkich! Takiej jeszcze nie było!

Kim Kardashian zabrała Kanye Westa na baby shower i totalnie odleciała! Jej strój POWALA!

Czy inspirują Cię fryzury gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×