Szukaj

Kanye West musi mieć się na baczności. Kim przygotowała bombę, która może zrujnować wizerunek rapera

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian podobno chce odejść od męża. Od dawna prowadzi sekretny pamiętnik, w którym zapisuje szczegóły ich związku. Kiedy je ujawni?

Kim Kardashian i Kanye West przez lata tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Wychowują czwórkę dzieci, co jakiś czas w sieci publikują zdjęcia, na których chwalą się rodzinną sielanką. Chociaż przez lata utrzymywali obrazek idealnego związku, od niedawna tabloidy spekulują na temat kryzysu w ich relacji.

Dowodem miały być słowa rapera, który niedawno ujawnił, że powstrzymał żonę przed aborcją, gdy spodziewała się ich pierwszego dziecka. Podkreślał, że chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem. Szybko ze swoich słów się wycofał i wydał oficjalne oświadczenie. Przeprosił Kim Kardashian:

Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś – napisał skruszony artysta.

Kim Kardashian chce się rozwieść z mężem?

Chociaż mogłoby się wydawać, że Kim i Kanye wszystko sobie wyjaśnili, zagraniczna prasa donosi, że rozwód jest niemal nieunikniony. Jak podaje Heat, Kardashian przygotowuje się do niego już od dawna. Ponoć już pierwszego dnia ich małżeństwa stworzyła tajny dziennik, w którym zapisuje wszystkie złe zachowania męża:

Kim prowadziła pamiętnik, który dokumentuje wszystko, co ona i Kanye przeszli. Jest dobrym sposobem, by mogła uczyć się na błędach, ale także, by nie zapomniała niczego — donosi osoba z otoczenia małżonków.

Kim podobno nie chce wydać pamiętnika, ale planuje ujawnić sekret małżeństwa podczas sprawy rozwodowej. Jeśli West będzie utrudniać ich rozstanie, Kardashian planuje wytoczyć najcięższe działa:

Kim zachowała każdy konkretny szczegół zniewagi, którą West rzucił w nią w ciągu ostatnich sześciu lat ich związku — dodaje informator tabloidu.

Tabloid donosi też, że chociaż celebrytka nadal kocha męża, ale chce od niego odejść. Podobno boi się, że coraz częściej będzie dochodzić między nimi do spięć.

Warto dodać, że Heat już kilkukrotnie serwował nieprawdziwe informacje na temat Kardashianów. Jakiś czas temu magazyn donosił, że Kim zdecyduje się na samotną adopcję kolejnego dziecka.


Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kradashian, Kanye West, Khloe Kardashian, Kris Jenner - pożegnanie Kobe Bryanta

Kim Kradashian, Kanye West, Khloe Kardashian, Kris Jenner - pożegnanie Kobe Bryanta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×