Zostawi sławną żonę dla Kim Kardashian?! O nowym romansie aż huczy w zagranicznej prasie. Przyłapano ich na czułościach

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian przyłapana w towarzystwie kolejnego przystojniaka. Z kim łączy ją zagraniczna prasa po zerwaniu z Petem Davidsonem?

Pod koniec ubiegłego roku, na krótko po rozstaniu z mężem Kanye Westem, Kim Kardashian weszła w związek z komikiemPetem Davidsonem. Wszystko wskazywało na to, że są dla siebie stworzeni, a zakochany po uszy mężczyzna zrobił sobie tatuaż na cześć partnerki. Wielka miłość nie potrwała długo i krótko po rozstaniu pary, kolorowa prasa donosi, że na celowniku celebrytki jest już kolejny przystojniak. Z kim została przyłapana?

Kim Kardashian ma nowego partnera?

Niedługo przed medialną burzą po rozstaniu Kim i Pete’a, pojawiły się nawet pogłoski, o tym, że  Kardashianka wróciła do Kanyego Westa. Informatorzy amerykańskich portali twierdzą jednak, że o ich powrocie do siebie nie ma mowy i donoszą, że celebrytkę przyłapano na flirtowaniu z innym przystojniakiem.

Czy Katy Perry powinna być zaniepokojona? Na nowo wolna Kim Kardashian została zauważona, jak flirtuje z narzeczonym wokalistki, Orlando Bloomem na imprezie w Beverly Hills. Zachwycony aktor został przyłapany na czułościach – trzymając i głaskając rękę gwiazdy Z kamerą u Kardashianów, zaśmiewał się i z entuzjazmem jej coś opowiadał.

Zapomniałem, że jest z Katy Perry i pomyślałem, że to może być jej następny mężczyzna – skomentował jeden z fanów w Internecie.

Ale być może Kim właśnie szukała informacji na temat swojego byłego Pete’a Davidsona, z którym rozstała się w sierpniu po dziewięciu miesiącach razem. Orlando i była gwiazda Saturday Night Live spędzili kilka ostatnich miesięcy razem, kręcąc film Wizards w Queensland, a nawet spekulowano, że gwiazdor Władcy Pierścieni udzielił 28-letniemu Pete’owi rady, żeby zerwać z celebrytką.

Źródło Woman’s Day mówi, że Katy wciąż jest zirytowana zdjęciami.

Kiedy Kim była w Queensland z Petem, Katy powiedziała Orly, że nie będzie ufała Kim i martwi się, że złamie serce Pete’a – mówi informator – Więc nie jest zachwycona, widząc Kim ze swoim mężczyzną.

Jak myślicie, Orlando zamieniłby Katy Perry na Kim Kardashian?


Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Orlando Bloom i Katy Perry – prywatne zdjęcia

Namiętne zdjęcie Katy Perry i Orlando Blooma

Namiętne zdjęcie Katy Perry i Orlando Blooma

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×