Szukaj

Kim Kardashian i Kayne West, Brad Pitt i Angelina Jolie. Najważniejsze śluby 2014 roku

W lutym ślub wzięli są Adam Brody i Leighton Meester. Skromnie i tajemniczo. Bez rozgłosu.

Leighton Meester and Adam Brody

Leighton Meester and Adam Brody
fot. ons

W marcu na ślubnym kobiercu stanęła młodsza siostra Britney Spears , Jamie Lynn. Jamie wyszła za Jamiego Watsona, aktora głosowego. Na ślubie nie mogło oczywiście zabraknąć słynnej siostry.

Jamie Lynn i Jamie Watson

Jamie Lynn i Jamie Watson
Fot. screen z Facebook

W kwietniu Nick Carter znany z zespołu Backstreet Boys ożenił się z Lauren Kitty, także piosenkarką.

NICK CARTER i Lauren Kitty

NICK CARTER i Lauren Kitty
Fot. ons

24 maja odbył się najgłośniejszy ślub tego roku – Kim Kardashian i Kanye’a Westa. Suknię ślubną Kim zaprojektował Riccardo Tisci, a drugą, poślubną mini – Olivier Rousteing. Zdjęcie całujących się państwa West było najbardziej lubianymi udostępnianym zdjęciem w sieci, na Instagramie i Facebooku.

Zobacz: Ślubne zdjęcie Kim Kardashian i Kaye’a Westa najpopularniejszym zdjęciem 2014 roku na Instagramie

Kim Kardashian i Kayne West Fot. screen z Instagram

Kim Kardashian i Kayne West
Fot. screen z Instagram

Olivia Palermo i Johannes Huebl to następna para minionego roku. Aktorka poślubiła modelka. Ślub odbył się City Hall na Manhattanie. Na ceremonii pojawiła się tylko najbliższa rodzina i kilkoro najlepszych przyjaciół. Bez przepychu i blistru.

Olivia Palermo i Johannes Huebl

Olivia Palermo i Johannes Huebl

Ślub Jessiki Simpson  i Ericka Johnson sfilmowały kamery. Magazyn People kupił materiał z ich ślubu. Na ceremonii zaślubin było 250 osób i bawili się pod gołym niebem. Ślub miał miejsce w  Montecito. Gościem była miedzy innymi Jessica Alba z mężem. Panna młoda włożyła suknie od Caroliny Herrery.

Jessica Simpson i Eric Johnson

Jessica Simpson i Eric Johnson
Fot. ons

Największym zaskoczeniem był ślub Nayi Rivery. Wybrankiem jej serca został aktor, Ryan Dorsey. Po trzech miesiącach po rozstaniu z byłym chłopakiem, a potem narzeczonym Big Seanem, Naya szybko się pocieszyła wychodząc za Ryana. Pobrali się w Meksyku i oczywiście sprzedali magazynowi People swoje zdjecia ze ślubu.

Naya Rivera i Ryan Dorsey

Naya Rivera i Ryan Dorsey
Fot. screen z usmagazine

W sierpniu po 9 latach, Angelina Jolie i Brad Pitt wreszcie zdecydowali się sformalizować swój związek. powiedzieli sobie „tak”. Aktorka była w przepięknej w sukni od Versace. Ceremonia została zorganizowana z dala od Hollywood (bo w Paryżu) i w wielkiej tajemnicy.  Welon został pokolorowany rysunkami przez dzieci pary: 13-letniego Maddoxa, 10-letnią Pax, 9-letnią Zaharę, 8-letnią Shiloh i 6-letnie bliźniaki Vivienne i Knoxa.

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. screen z Facebook

We wrześniu Scarlett Johansson wyszła za francuskiego dziennikarza Romaina Dauriaca, z którym wcześniej miała córeczkę Rose. Ślub był tylko dopełnieniem ich udanego związku. W latach 2008-2011 Scarlett była żoną Ryana Reynoldsa. Uroczystość ślubna odbyła się w USA. Ślub był tajemniczy i nikt nigdy nie poznał miejsca, w którym Scarlett  i Romain powiedzieli sobie tak.

 Scarlett Johansson i Romainem Dauriacem

Scarlett Johansson i Romainem Dauriacem
Fot. ons

Jednak wszystkie śluby ustępują temu jedynemu. Amal Alamuddin i George Clooney pobrali się w Wenecji. Panna młoda miała na sobie suknię od  Oscara de la Renty. Para młoda poruszała się wodnymi taksówkami. Ta, którą przybili do brzegu, by w weneckim ratuszu zarejestrować swój ślub, miała na burcie wygrawerowany napis „amore”.

Amal Alamuddin i George Clooney

Amal Alamuddin i George Clooney

W listopadzie ślub wzięła siostra Beyonce, Solange. Jej wybrankiem został Alan Ferguson. To drugi ślub Solange. Piosenkarka wcześniej była żoną Daniela Smitha, z którym ma dziesięcioletniego syna Daniela. Panna młoda włożyła lejącą się i ujmująco prostą suknię od Humberto Leona zaprojektowaną dla Kenzo. Para do ślubu przyjechała… rowerami.

Ślub Solange Knowles

Ślub Solange Knowles
Fot. screen z Instagram


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×