Szukaj

Kanye West i Kim Kardashian zrujnowali ślub słynnego znajomego! O ich zachowaniu mówią wszyscy!

Kim Kardashian Kanye West żałoba

Kim Kardashian Kanye West żałoba

Kanye West i Kim Kardashian spóźnili się na ślub Chance The Rappera

Kim Kardashian i Kanye West kompletnie zepsuli ślub swojego znajomego, Chance The Rappera. Celebrytka i jej słynny mąż spóźnili się na ceremonię i zrujnowali obchody tego niezwykłego dnia dla muzyka i jego wybranki. Co się stało? Dlaczego zachowali się w ten sposób? O ich zachowaniu mówią wszyscy fani. 

Kim Kardashian karierę w show-biznesie zaczynała od seks-taśmy, a choć jej imię jest obecnie znane i kojarzone z czegoś zupełnie innego, łatka skandalistki przylgnęła do niej na dobre. Nic nie wskazuje zresztą, by miało się to zmienić, bo gwiazda dba o swoją reputację, niekiedy w niezbyt subtelny sposób. Doskonałym dowodem jest na to choćby fakt, że zaledwie kilka dni temu do spółki z Kanye Westem kompletnie popsuła ślub swojego słynnego znajomego, Chance The Rappera. Dlaczego?

Ich zachowanie komentują obecnie fani na całym świecie. Para wywołała niezłe zamieszanie, spóźniając się niemal trzydzieści minut na ceremonię ślubną, co w efekcie doprowadziło do tego, że zamiast zająć miejsca w pierwszym rzędzie, musieli zadowolić się oglądaniem zaślubin z boku. Nie to było jednak najgorsze. Ich „wielkie wejście” było tak sensacyjnym zdarzeniem, że kompletnie odwróciło uwagę wszystkich od panny młodej i pana młodego. Choć próbowano wprowadzić ich po cichu, nic z tego nie wyszło. W dodatku Kim zdecydowała się na bardzo barwną, mocno wydekoltowaną suknię z rozcięciem od Versace i przyćmiła szczęśliwą wybrankę rapera.

Zrobiła to celowo?

Kim Kardashian w majtkach i staniku na wierzchu paraduje na salonach! O tej stylizacji będą mówić latami!

Joanna Liszowska już nie tylko wygląda, ale nawet żyje jak Kim Kardashian! Właśnie wydała milion złotych na… Luksus nie z tej ziemi!

Kipiąca seksem Joanna Liszowska przerobiona na Kim Kardashian największą sensacją imprezy Polsatu! Ale metamorfoza!


Kim Kardashian na Paris Fashion Week 2019

Kim Kardashian na Paris Fashion Week 2019

Kim Kardashian w kostiumie w cętki na Paris Fashion Week 2019

Kim Kardashian w kostiumie w cętki na Paris Fashion Week 2019

Kim Kardashian na przymiarkach u Versace

Kim Kardashian na przymiarkach u Versace

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×