Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Nie do wiary! Powodem rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa jest „ten drugi”. Za granicą aż huczy!

Rozwód Kim Kardashian i Kanye West


Powodem rozwodu Kim i Kanye jest Donald Trump

Wygląda na to, że Kim Kardashian w minione Święta Bożego Narodzenia poinformowała rodzinę o swoim rozstaniu z Kanye Westem. Małżonkowie nie spędzili razem świąt.

Celebrytka w Wigilię wybrała się na przyjęcie organizowane przez jej matkę Kris Jenner. Podczas wieczoru Khloe Kardashian kręciła filmiki na Snapchata, na których widać, że Kim nie ma obrączki!

Gwiazda ubrana była w bardzo odważną kreację odsłaniającą dekolt. To było jej drugie wyjście od czasu, kiedy postanowiła, że nie będzie ukrywać problemów w swoim związku. Pierwszy raz widziana była tydzień temu na kolacji ze swoim mężem, podczas której panowała bardzo napięta atmosfera. Podobno doszło wtedy między nimi do sprzeczki, Kardashian była wściekła na Kanye i dużo nie brakowało, żeby wybuchła. Dlaczego? Raper postanowił spotkać się z Donaldem Trumpem, a to najgorsza rzecz jaką mógł zrobić w oczach swojej żony.

Według relacji PerezHilton.com, Kim próbowała odwieść Kanye od tego pomysłu dzwoniąc do niego z żądaniem odwołania spotkania, ale odmówił. Kiedy wreszcie wrócił do domu była tak zdesperowana żeby ukryć przed fanami problemy w swoim małżeństwie, że postanowiła wyjść i uśmiechając się robić dobrą minę do złej gry.

Podobno nawet oboje zdecydowali się na terapię dla małżeństw, ale nie przyniosła ona oczekiwanego skutku. Kiedy West kilka tygodni temu przeszedł załamanie nerwowe po powrocie ze szpitala od razu namawiał Kim do robienia interesów, zamiast poświęcić się naprawieniu problemów między nimi.

Myślicie, że to koniec ich małżeństwa i Kardashian na dobre odejdzie od Kanye? Czekamy, co wydarzy się w 2017 roku.

Zobacz: Kontrowersyjny prezent od Kylie Jenner dla córki Kim Kardashian. To jeszcze upominek czy już nachalna reklama?

Kim Kardashian na świątecznej imprezie 2016

Kim Kardashian na świątecznej imprezie u swojej matki 2016

Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×