Nowa wojna u Kardashianów. Wszystkie siostry połączyły siły i usunęły z Instagrama bliską osobę

Kim Kardashian i Kardashianki

Kim Kardashian i Kardashianki

W rodzinie Kardashianów ostatnio nie dzieje się najlepiej. Wielki kryzys zdrowotny przechodzi Kanye West, który ma borykać się z problemami na tle psychicznym. Siostry Kardashian postanowiły się jednak zjednoczyć i wszystkie przestały obserwować bliską dla nich osobę. 

Wczoraj wszystkie media plotkarskie obiegła sensacyjna informacja o tym, że Kanye West chce się rozwieść z Kim Kardashian. Plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się już jakiś czas temu. Tabloidy co chwilę ujawniały nowe doniesienia o tym, jakoby miłość celebrytki i rapera chyliła się ku końcowi. Wczorajszy wpis męża Kim na Twitterze może sugerować, że media tym razem się nie pomyliły.

Kanye West cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Rodzina jego dziwne zachowanie z ostatnich kilku tygodni tłumaczy właśnie pogorszeniem stanu zdrowia. Raper miewa różne nowe pomysły, między innymi taki, że będzie kandydował na prezydenta USA. Podczas jednego z publicznych wystąpień ujawnił także, że powstrzymał swoją żonę przed aborcją ich pierwszej córeczki. Następnie na jego koncie na Twitterze zaczęły pojawiać się bardzo niepokojące wpisy.

Raper zwracał się w nich do swojej żony i teściowej, które rzekomo próbowały go zamknąć ze względu na chorobę. Jednak ostatni wpis o rozwodzie odbił się szerokim echem w sieci. Zniknął on z profilu Westa po kilku minutach, jednak zdążyło go zobaczyć miliony fanów artysty.

Próbuję się rozwieść, odkąd Kim spotkała się z Meekiem w Waldorfiem w sprawie reformy więziennictwa – napisał Kanye West na Twitterze w środę. Meek to mój człowiek i szanowałem go, ale Kim była poza zasięgiem. Kris i Kim wydały oświadczenie bez mojej zgody… to nie jest to, co żona powinna robić w tej sytuacji. Mówi przyszły prezydent – napisał West.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Kim Kardashian, która w oficjalnym oświadczeniu wytłumaczyła zachowanie swojego męża. Kwarantanna i izolacja miały pogłębić jego problemy psychiczne. Żona rapera zaapelowała również do wszystkich o spokój i zapewniła, że ma on wsparcie w rodzinie. Okazuje się, że to nie koniec dramatów w rodzinie Kardashianów.

Siostry Kardashian połączyły siły. Kogo wyrzuciły ze swojego kręgu?

Kardashianowie to jedna z najbardziej wpływowych rodzin w Stanach Zjednoczonych. Wokół swojego nazwiska zbudowali prawdziwe imperium. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce się z nimi zaprzyjaźnić. Jedną z bliskich przyjaciółek Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie była żona gwiazdy NBA – Scottie’ego Pippena.

Larsa Pippen i Kim były w przeszłości najlepszymi przyjaciółkami, a wszystkie siostry znały się z nią od wielu lat. W zeszłym roku 3 najstarsze Kardashianki bawiły się wspólnie na urodzinach żony sportowca.

View this post on Instagram

Happy 4th ????????

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Ostatnio wszystkie siostry będąc zgodne przestały obserwować Larsę na jej profilu na Instagramie. Ich była przyjaciółka odwdzięczyła się tym samym i na dodatek przestała obserwować też profil męża Kim.

Jakie jest podłoże tego konfliktu, na razie nie wiadomo, ponieważ żadna sióstr nie wyjaśniła tej sytuacji. Głosu w sprawie nie zabrała też Larsa. Plotkuje się, że kobieta miała mieszać w małżeństwie Kim, z nadzieją, że uwiedzie Kanyego, co przysporzy jej tak bardzo upragnionej sławy poza granicami USA.


Kourtney Kardashian, Kim Kardashian i Larsa Pippen

Kourtney Kardashian, Kim Kardashian i Larsa Pippen

Kourtney Kardashian i Larsa Pippen

Kourtney Kardashian i Larsa Pippen

Kourtney Kardashian i Larsa Pippen

Kourtney Kardashian i Larsa Pippen

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×