Kim Kardashian pokazała halloweenowe przebrania całej rodziny. Jeśli masz arachnofobię, lepiej ich nie oglądaj

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian pokazała, jak przebrała całą rodzinę na Halloween. Internauci w większości są zachwyceni, ale nie brakuje też słów od przerażonych fanów. Było bardzo upiornie.

Halloween to święto, które najbardziej hucznie jest obchodzone w Stanach Zjednoczonych. Wielu Amerykanów stawia je na równi z Bożym Narodzeniem. Tradycją jest, że dla dorosłych urządzane są huczne przyjęcia, na których bawią się do białego rana. Z kolei dla dzieci największą atrakcją jest odwiedzanie domów okolicznych mieszkańców i zbieranie słodyczy w ramach zabawy cukierek albo psikus.

Tego dnia obowiązuje także jeden najważniejszy zwyczaj – wszyscy muszą być przebrani. Tyczy się to oczywiście mieszkańców domów przystrojonych upiornymi ozdobami. W zabawie chętnie uczestniczą gwiazdy, które swoją kreatywnością potrafią zaskoczyć niejednego. Kim Kardashian każdego roku szykuje dla całej rodziny ciekawe stroje. Co przygotowała tym razem?

Kim Kardashian Halloween 2020: za co się przebrała?

Najpopularniejsza celebrytka na świecie wielką karierę rozpoczęła prawie 15 lat temu, gdy jej rodzina wzięła udział w reality-show Z Kamerą u Kardashianów. Od tamtej pory wyrosła na czołową postać amerykańskiego show-biznesu. Najstarsza z sióstr Kardashian jest bardzo popularna na Instagramie. Jej profil obserwuje zawrotna liczba 191 mln internautów. Gwiazda chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Z okazji Halloween postanowiła również pokazać, za co przebrała się jej rodzina.

Kim Kardashian od 2014 roku jest żoną amerykańskiego rapera Kanyego Westa. Para wspólnie wychowuje czworo dzieci. Celebrytka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widzimy całą rodzinę przebraną za pluszowe pająki. Trzeba przyznać, że ich stroje są dopracowane w każdym szczególe.

Pająki. Halloween 2020.

Przebrania Kardashianów bardzo spodobały się internautom, którzy nie szczędzili znanej rodzinie komplementów.

  • Świetne. Wyglądacie obłędnie.
  • W życiu nie widziałam straszniejszych przebrań. Super.
  • Rodzina pajączków. Świetnie wymyślone.
  • Wow, niesamowite są te przebrania.
  • Najbardziej kreatywne stroje, jakie widziałam.

Wśród większości wywołały podziw, ale nie brakuje też wpisów od osób, które zmagają się z arachnofobią, czyli panicznym strachem przed pająkami.

Nie chciałam tego widzieć. Zgłaszam to jako treść naruszająca prawa Instagrama – napisała jedna z internautek.

Kim nie brakuje fantazji i kreatywności. Jak nikt inny potrafi zwrócić na siebie uwagę świata.


Kim Kardashian Halloween 2020

Kim Kardashian Halloween 2020

Kim Kardashian Halloween 2020

Kim Kardashian Halloween 2020

Kim Kardashian Halloween 2020

Kim Kardashian Halloween 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×