Szukaj

Kim Kardashian i Kanye West mają czwarte dziecko! Małżonkowie ponownie zostali rodzicami!

Kim Kardashian ponownie wynajęła surogatkę, która urodziła celebrytce wspaniałego zdrowego syna! Gwiazda podzieliła się radosną nowiną z internautami. "On jest tutaj i jest idealny" – napisała w pierwszej wiadomości na Twitterze.
Kim Kardashian, czwarte dziecko

Kim Kardashian, czwarte dziecko

Kim Kardashian po raz czwarty została mamą! Dziecko urodziła surogatka. Z doniesień amerykańskich mediów wiadomo, że wynajęta kobieta poczęła zdrowego chłopca, który dołączył do słynnej rodziny celebrytów. Kardashianka nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia, o czym nie omieszkała poinformować swoich fanów we wpisach, które opublikowała na Twitterze:

On już tu jest i jest idealny! – napisała, po chwili dodając: On jest bratem bliźniakiem Chicago. Jestem pewna, że jeszcze się zmieni, ale na razie wygląda dokładnie tak jak ona.

Kim Kardashian o wynajęciu surogatki

Zanim czwarte dziecko pojawiło się na świecie, Kim w jednym z wywiadów przyznała, dlaczego zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Powodem były problemy zdrowotne, o których 38-latka nie chce mówić publicznie. Kardashian zdradziła jedynie, że decydując się na taki krok, czuła spore obciążenie psychiczne:

Każdy, kto mówi lub myśli, że to łatwe wyjście, jest całkowicie w błędzie. Ludzie zakładają, że to wygodne, bo nie trzeba sobie radzić sobie z fizycznymi zmianami, bólem lub komplikacjami, ale dla mnie ciężko jest nie nosić własnego dziecka, zwłaszcza po tym, jak nosiłam North i Sainta – przyznała w programie Watch What Happens Live.

Kim i jej mąż Kanye West mają już czworo dzieci – syna Sainta, córki North i Chicago, oraz najmłodszego syna, którego imię na razie trzymane jest w tajemnicy. Para na łamach Vogue’a jakiś czas temu oznajmiła, że ich celem jest posiadanie siedmiorga dzieci, co oznacza, że w najbliższych latach czekają nas jeszcze trzy porody:

Kanye naciska na mnie, żeby mieć jeszcze więcej dzieci. Chce siedmioro. Uparł się na siódemkę – ujawniła gwiazda.

Imię czwartego dziecka Kim Kardashian

Plotkuje się, że czwarte dziecko Kim Kardashian otrzymało imię Rob. Para ponoć zdecydowała się na skrócony zapis imienia Robert, co miało być swego rodzaju hołdem dla młodszego brata gwiazdy rodzinnego reality-show. Niewykluczone jednak, że typowania bukmacherów mogą mijać się z prawdą, tak samo jak w przypadku syna Meghan Markle, którego imię nawet przez chwilę nie pojawiło się na listach publikowanych przez firmy przyjmujące zakłady.

Gratulujemy!

Zobacz: Katy Perry na MET Gala 2019 przebrała się za… świecznik. Oryginalnie? To zobaczcie jej strój sprzed dwóch lat

Zobacz: Jennifer Lopez 20 lat temu na MET Gali nie była taka seksowna. Stare zdjęcie gwiazdy zadziwiło internautów: “Jak szara myszka”

Zobacz: WOW! Lady Gaga na MET Gala 2019 w czterech kreacjach! Jedna była bardziej wyzywająca od drugiej!


Świąteczne zdjęcia Kim Kardashian i jej rodziny

Świąteczne zdjęcia Kim Kardashian i jej rodziny

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian pokazała rodzinne foto, mama , tata i trójka dzieci

Kim Kardashian pokazała rodzinne foto, mama , tata i trójka dzieci

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×