Szukaj

Gorzkie słowa Kim Kardashian na temat związku z Kanye Westem. To cud, że z nim wytrzymuje

Kim Kardashian Kanye West

Kim Kardashian czuje się uzależniona od Kanye Westa?

Kim Kardashian, która skończyła właśnie 38 lat, zdobyła się na szczere wyzwanie w programie The Alec Baldwin Show, który odwiedziła 21 października. Głównym tematem jej rozmowy z prowadzącym było małżeństwo z Kanye Westem, które niedawno świętowało rocznicę. Gwiazda nie bała się powiedzieć, że musiała poświęcić bardzo dużo samej siebie i swojej osobowości, by ich małżeństwo miało szansę na przeżycie

Myślę, że bycie z takim mężczyzną jak Kanye wymaga od kobiety pewnego rodzaju zniewolenia, bycia zależną od niego. Zawsze byłam bardzo samodzielna i pracowita, lubiłam mieć wszystko pod kontrolą, ale kiedy wychodzisz za mąż, masz męża z karierą, dzieci, twoja niezależność… Ty sama, musisz po prostu odpuścić. Musiałam nauczyć się być z takim mężczyzną jak Kanye – wyjawiła celebrytka.

Nie jest tajemnicą, że jej małżeństwo z Kanye Westem jest ostatnio pod lupą, głównie przez poparcie rapera dla Donalda Trumpa, z którym Kim również spotkała się osobiście w Białym Domu. Celebrytka twierdzi, że nie zawsze zgadza się ze swoim mężem, ale jakoś udaje im się znaleźć kompromis:

Pozwalam mu na bycie tym, kim chce być. Pozwalam mu mieć swoje własne opinie i zdanie, nawet jeśli nie są takie jak moje. Dorastałam w domu, w którym były mocne poglądy polityczne, ale zupełnie różne od moich. Zawsze o tym rozmawialiśmy – wyjaśniła.

Czyżby seksbomba znalazła się pod pantoflem?

 

Kim Kardashian nago wije się jak wąż w jedwabnej pościeli! Celebrytka pokazała wszystkie swoje atuty!

Kim Kardashian znowu schudła i wygląda jak bogini! Błysnęła sutkami w seksownej kreacji i nie mogła opędzić się od spojrzeń

Kim Kardashian całkowicie oszalała?! Pokazała swoje zdjęcie, które wygląda jak kadr z filmu porno!

 


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×