Kim z wykształcenia jest Magdalena Narożna? Spokojnie mogłaby zejść ze sceny i nieźle by na tym zarobiła

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna wybrała karierę na scenie. Gwiazda może się jednak pochwalić solidnym wykształceniem. Gdyby nie śpiewała, mogłaby zrobić karierę zupełnie gdzie indziej i nieźle by na tym zarobiła. 

Magda Narożna popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się w programie Must Be the Music z grupą disco-polo Piękni i Młodzi. Formację tworzyła wówczas ze swoim mężem Dawidem, a zakochanym wraz z innymi muzykami udało się dotrzeć do finału show. Tak bardzo spodobali się jury i fanom, że ich kariera rozkręciła się na dobre. Chociaż ich zespół odnosił liczne sukcesy i nie mógł narzekać na brak fanów, małżonkowie nie mogli się dogadać. Po rozwodzie dalej próbowali razem grać, ale podczas jednej z nocy sylwestrowych doszło między nimi do awantury i bójki. W konsekwencji Dawid został przez żonę wydalony z zespołu.

Wokalistka nadal jednak odnosi sukcesy, a kryzys wizerunkowy nie wpłynął w żaden sposób na sympatię fanów. Cały czas koncertuje, pojawia się na ważnych imprezach muzycznych, ponadto jest szczęśliwa u boku nowego partnera.

Kim z wykształcenia jest Magda Narożna?

Magdalena nie poprzestaje na laurach i ciągle sięga po więcej. Ostatnio dała kilka koncertów dla Polonii mieszkającej w USA. Cały czas rozwija swoją karierę, ale wiadomo, że gdyby nie chciała grać, mogłaby spokojnie rozpocząć pracę w innym zawodzie. Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, kim jest w wykształcenia.

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba.

Magda pracowała w jednej z najlepiej opłacanych branży okołomedycznych. Zajmowała się bowiem aparatami ortodontycznymi. Z pacjentami łączyła ją nić przyjaźni. Wie, że gdyby musiała zejść ze sceny, to spokojnie mogłaby wrócić do poprzedniego zajęcia.

Dla mnie to był idealny zawód. Ja pracowałam w branży ortodontycznej, te osoby się poznawało, bo one co miesiąc skrupulatnie przychodziły do gabinetu. To było fajne, że można porozmawiać, że jest kontakt z klientem, że jest dobra atmosfera. To są naprawdę piękne lata, które ja wspominam z uśmiechem na twarzy. Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu.

Poniżej przypominamy nasz wywiad z Magdą. Czy uważacie, że dobrze zrobiła, wybierając karierę muzyczną?


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna z partnerem

Magda Narożna z partnerem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Złośliwość nie ma granic. A co zazdrościmy że higienistce się udało? Wskocz i ty na scenę mądralo zobaczymy jakiś zdolny. Brawo Magda

 • Gość pisze:

  Ona przynajmniej ma jakieś wykształcenie,nie jak niektórzy beż matury

 • Gość pisze:

  Nie ośmieszajcie się z tym niezłym zarobkiem. Pomocnik ortodonty zarabia niewiele.

 • Gośćd pisze:

  Hehe nie no solidne wykształcenie, higienistka stomatologiczna , która możesz zostać po kursie lub po szkole policealnej w dwa lata…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×