Lewandowska i Marina mają poważną konkurencję. Wśród WAGs pojawiła się blond piękność z nogami do nieba

Kim jest Wiktoria Stecyk?

Kim jest Wiktoria Stecyk?

Wiktoria Stecyk to blond ślicznotka pochodząca z Ukrainy. Jest dziewczyną Tomasza Kędziora – piłkarza reprezentacji Polski. Wygląda jak modelka, a jej zdjęcia na Instagramie zyskują coraz więcej polubień. Co o niej wiemy?

Piłka nożna to nie tylko zmagania na boisku, ale także doping kibiców. Sportowców wspierają wierni fani, wśród których nie brakuje ich pięknych drugich połówek. Polskie WAGs regularnie przychodzą na mecze, by kibicować swoim ukochanym.

Fotoreporterzy na trybunach fotografują Annę Lewandowską, Marinę Łuczenko czy Lanę Rybus. Wśród pięknych partnerek piłkarzy jest także Wiktoria Stecyk. Kim jest?

Kim jest Wiktoria Stecyk, dziewczyna Tomasza Kędziory?

Wiktoria Stecyk to dziewczyna Tomasza Kędziory. Para poznała się w Kijowie, po transferze piłkarza z Lecha Poznań do Dynama Kijów. Sportowiec za wschodnią granicą bardzo szybko się zadomowił. Pomogła mu w tym przepiękna Wiktoria, która na co dzień mieszka na Ukrainie.

Para, gdy zaczęła się spotykać, przyciągnęła uwagę tamtejszych mediów. Zakochani wystąpili w popularnym programie — Świeckie życie. Na antenie opowiadali o swojej miłości. Szybko stali się jedną z gorętszych par w świecie sportu.

Stecyk wspiera partnera nie tylko podczas meczów Dynama Kijów, ale również, gdy walczy o gole dla Polski. Wiktoria już kilkukrotnie odwiedziła ojczyznę ukochanego, w tym Poznań i Warszawę. W stolicy zwiedziła m.in. Stare Miasto.

View this post on Instagram

Magiczna atmosfera❤️⚽️

A post shared by Viktoria (@s__viktoria___) on

Wiktoria jest przepiękną kobietą o figurze modelki. Ma szczupłe, długie nogi, które chętnie podkreśla odpowiednimi stylizacjami. Jej wyczucie trendów jest doskonałe. Dowodem są zdjęcia, które chętnie publikuje na Instagramie. Chętnie publikuje fotki w bikini. Na razie śledzi ją 4,5 tys. internautów.

Wiktoria staje się coraz bardziej rozpoznawana nie tylko w swojej ojczyźnie, ale także w Polsce. Niewykluczone, że lada moment zdobędzie tysiące fanów i będzie mogła cieszyć się popularnością na miarę Mariny czy Anny Lewandowskiej. Zwłaszcza że za pasem EURO 2021, na którym nie zabraknie biało-czerwonych.

Skąd wziął się termin WAGs?

Słowo „WAGs” początkowo było używane przez brytyjską prasę. Nazywano tak żony i dziewczyny angielskich piłkarzy. To określenie stało się popularne podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbywały się w Niemczech. Od tego momentu jest używane na całym świecie.

Wśród ukochanych piłkarzy są sportsmenki, modelki, gospodynie domowe, trenerki, czy piosenkarki. Niektóre dziewczyny są do siebie bardzo podobne, stawiają na identyczny styl ubierania, noszą podobne fryzury. Inne starają się zachować oryginalność.


Wiktoria Stecyk i Tomasz Kędziora poznali się na Ukrainie

Wiktoria Stecyk i Tomasz Kędziora poznali się na Ukrainie

Wiktoria Stecyk wspiera swojego chłopaka podczas meczów

Wiktoria Stecyk wspiera swojego chłopaka podczas meczów

Wiktoria Stecyk i Tomasz Kędziora poznali się na Ukrainie

Wiktoria Stecyk i Tomasz Kędziora poznali się na Ukrainie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×