Jak wygląda siostra Mai Hyży? Są niemal identyczne. Kaja Krygier uwielbia podróże i chętnie pozuje z synkiem

Siostra Mai Hyży

Siostra Mai Hyży

Maja Hyży ma siostrę. Obie urodziły dzieci w niemal tym samym czasie. Jak wygląda Kaja Krygier? Przejrzeliśmy jej posty na Instagramie.

Maja Hyży pojawiła się na scenie muzycznej w 2013 roku, gdy wspólnie z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w muzycznym show TVN. Po finale X Factor małżonkowie rozstali się. Doczekali się jednak synów – Aleksandra i Wiktora.

Niedawno na świecie pojawiła się także córeczka Mai, Antosia, która jest owocem jej związku z Konradem Kozakiem. Obecnie para spodziewa się kolejnego dziecka. Wokalistka ciążę potwierdziła podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, a nam zdradziła kilka szczegółów swojego stanu.

Maja przeżywa obecnie prawdziwy renesans popularności. Pojawiła się nie tylko jako gwiazda sylwestra w Zakopanem, ale także pracuje nad nowym materiałem, a przed świętami pojawiła się kolęda w jej wykonaniu Lulajże, w której pokazała rodzinę.

Poznaliśmy już partnera i dzieci Mai, ale mało kto wie, że Hyży ma piękną siostrę. Kim jest i jak wygląda Kaja Krygier?

Maja Hyży i jej siostra. Kim jest Kaja Krygier?

Po raz pierwszy swoją siostrą Maja Hyży pochwaliła się, kiedy zdecydowała się wykonać sesję ciążową, spodziewając się córeczki. Okazało się, że Kaja Krygier również oczekuje dziecka.

Dziś dzieją się przepiękne rzeczy – mówiła wówczas na Instastory – A oto moja siostrzyczka. To była ta niespodzianka, o której nie mówiłam, ale mogę teraz mówić, że moja siostrzyczka jest w ciąży. Chciałam powiedzieć, że ze mną, no ale to prawda, w końcu obie jesteśmy w ciąży. Będziemy miały przepiękną sesję. Będziemy zdawać relację i pokazywać, jakie będą efekty końcowe – zapowiedziała uradowana Maja.

Hyży nie zdradziła szczegółów na temat siostry. Widać jednak, że obie świetnie się ze sobą dogadują, a na Instagramie Kai nie brakuje wspólnych zdjęć. Przypomnijmy, że wokalistka powitała na świecie córeczkę, Antosię, tymczasem Krygier urodziła chłopca, któremu dała na imię Dawid.

Instagram Kai to zbiór rozkosznych zdjęć, na których gwiazdami są jej dzieci. Nie brakuje też fotek z Mają. Najpiękniejsze zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Kaja chętnie dzieli się zdjęciami z podróży. Odwiedziła już m.in. Francję, Hiszpanię i Włochy, które zajmują szczególne miejsce w jej sercu. Krygier opublikowała całą serię zdjęć z wizyty na Półwyspie Apenińskim. Poniżej fotografia z Mediolanu.

Więcej zdjęć w galerii.


Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Kaja Krygier - siostra Mai Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×