Szukaj

Kim jest Radek Kotarski, fundator najdroższej, wartej prawie pół miliona złotych aukcji na WOŚP 2021? Sprawdziliśmy

Radek Kotarski - kim jest?

Radek Kotarski - kim jest?

Radosław Kotarski zafundował niesamowity przedmiot na aukcję WOŚP 2021. Jego licytacja okazała się najbardziej popularna i najdroższa ze wszystkich oferowanych w tym roku. Kim jest hojny darczyńca? Sprawdziliśmy.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce w ubiegłą niedzielę, 31 stycznia. W tym roku wspierający akcję otrzymali więcej czasu na wzięcie udziału w poszczególnych aukcjach. Wszystko przez pandemię koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia. Już jakiś czas temu Jurek Owsiak na stronie fundacji poinformował o zmianach. Zbiórka przeniosła się do sieci. To tam odbyły się aukcje oraz można było wspierać WOŚP przez wpłaty online. Nie brakowało ofert od gwiazd, których licytacje cieszyły się ogromną popularnością. Kiedy sprawdziliśmy dla was, które z nich są najdroższe, okazało się, że na czoło wysunęła się ta, której fundatorem jest Radosław Kotarski.

Kim jest hojny młody człowiek? Ile ostatecznie warta była jego aukcja?

Kim jest Radek Kotarski, fundator najdroższej aukcji WOŚP 2021?

Radek Kotarski wystawił czerwone Ferrari F430 F1, które jest dodatkiem do książki. Na stronie aukcji napisano:

Książka 'Inaczej',w pakiecie z Ferrari F430 F1, Radek Kotarski – „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”

Harujesz w pracy, jak wół. Praca wysysa z Ciebie siły, ale nie daje Ci tego, czego chcesz: większych pieniędzy i niezależności finansowej, więcej czasu na odpoczynek i życie prywatne, zdobywania nowych umiejętności i rozwoju, docenienia ze strony innych, poczucia satysfakcji.Zamiast tego, prowadzi do wypalenia, chaosu i frustracji. To nie tylko Twój problem! Nikt nie nauczył nas jak skutecznie pracować. Ale da się INACZEJ.

Radek Kotarski w książce „Inaczej” zebrał i sprawdził na sobie najskuteczniejsze metody organizowania swojej pracy i osiągania wyznaczonych celów, które są oparte na pracach naukowych, a nie na czyimś widzimisię („u mnie działa”) lub na szkodliwych tezach pseudocoachów. Zmień tryb pracy obiecujący harówkę i mierne efekty na system dopasowany do Twojej osobowości i polskich realiów. Pracuj INACZEJ – mniej, ale lepiej i przyjemniej.

Jednak to piękny, czerwony samochód przyciągał wzrok licytujących. Ostateczna kwota, jaką uzyska, jest jeszcze niewiadomą, ale w momencie publikacji tego tekstu, na licytacji widnieje kwota 450 101 złotych. To prawdziwy hit, który przebił nawet koszulkę Roberta Lewandowskiego z Ligi Mistrzów. To najcenniejszy przedmiot tegorocznego WOŚP. Kim jest ofiarodawca, który tak pozytywnie zaskoczył?

Radek Kotarski ma 35 lat i pochodzi z Zielonej Góry. Studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz historię na Uniwersytecie Warszawskim. To dziennikarz i przedsiębiorca znany głównie z popularnonaukowego kanału Polimaty na YouTube, który założył w 2012 roku. Dziś ma ponad 700 tysięcy subskrypcji. Ponadto jest współzałożycielem sieci partnerskiej LifeTube, która skupia innych youtuberów. W jej skład wchodzą m.in. tak znanie jak, Abstrachuje.TV, Niekryty Krytyk, AdBuster i 20m2 Łukasza.

Jest też właścicielem wydawnictwa Altenberg, pod którego szyldem wydaje książki swoje własne, a także między innymi autorstwa Uli Pedantuli, Red Lipstick Monster, Blowka czy Rafała Gębury z kanału 7 metrów pod ziemią.

W latach 2011–2013 prowadził przedsiębiorstwo importujące towary z Chin. Może pochwalić się ogromną wiedzą o biznesie i pomnażaniu pieniędzy. Jest twarzą jednego z banków.

Widzowie mogą go kojarzyć z produkcji telewizyjnych. Prowadzi autorskie Podróże z historią w TVP2. Współpracował też z Pytaniem na śniadanie, był ekspertem w Świat się kręci i współprowadzącym teleturniej Tylko Ty!. Miał też autorski program popularnonaukowy Tajemnice historii w stacji Fokus TV.

Prywatnie Radek Kotarski jest szczęśliwym mężem Nataszy Kotarskiej. Pobrali się w 2014 roku i mają kilkuletniego syna Borysa. Żona pomaga mu przy tworzeniu materiałów wideo.


Radek Kotarski i Jurek Owsiak - WOŚP 2021

Radek Kotarski i Jurek Owsiak - WOŚP 2021

Radosław Kotarski - 29. finał WOŚP

Radosław Kotarski - 29. finał WOŚP

Radek Kotarski - WOŚP 2021

Radek Kotarski - WOŚP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×