Szukaj

Chłopak Oliwii Bieniuk jest nie tylko przystojny, ale też bardzo romantyczny. Tak uczcił 18-stkę ukochanej

Kim jest Michał Krasodomski, chłopak Oliwii Bieniuk?

Kim jest Michał Krasodomski, chłopak Oliwii Bieniuk?

Kim jest Michał Krasodomski? Chłopak Oliwii Bieniuk to wzięty model, który w szczególny sposób uczcił osiemnastkę swojej ukochanej. Jaki z niego przystojny romantyk!

Osiemnastka Oliwii Bieniuk zapowiadała się jako skromna impreza z udziałem domowników. Szybko jednak okazało się, że nastolatka jest zakochana. Wśród gości pojawiła się nie tylko rodzina wschodzącej gwiazdy, ale także jej partner. Córka Ani Przybylskiej długo ukrywała go przed światem. Dopiero dziś postanowiła pokazać, jak wygląda jej druga połówka.

Oliwia opublikowała romantyczne zdjęcie z przyjęcia, które usunęła dosłownie po 3 minutach. Tyle wystarczyło, by screen zdjęcia obiegł internet. Jastrząb Post jako pierwszy zamieścił fotografię, która rozgrzała Instagram do czerwoności. Możemy na niej zobaczyć solenizantkę całującą się z długowłosym blondynem.

Szybko okazało się, że chłopak Oliwii Bieniuk to wzięty model, którego uroda ścina z nóg. Mężczyzna może pochwalić się gęstymi włosami, zabójczym spojrzeniem i imponującą muskulaturą. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia bez koszulki. Z jego profilu możemy dowiedzieć się nie tylko, jak wygląda, ale także czym się interesuje i zajmuje na co dzień.

Kim jest Michał Krasodomski, chłopak Oliwii Bieniuk?

Michał Krasodomski pochodzi z Gdyni, pracuje jako model. Ma 185 cm wzrostu, a jego wymiary są godne pozazdroszczenia – klatka 99, pas 79, biodra 99. Reprezentuje go Chili Models Warsaw, która współpracuje z zagranicznymi agencjami. Prywatnie interesują go sporty wodne, a w szczególności żeglarstwo.

View this post on Instagram

Don’t forget to stay hydrated 👍

A post shared by Michał Krasodomski (@michal_krasodomski) on

W szczególnym dla swojej ukochanej dniu opublikował bardzo oryginalne życzenia. Na Instastory zamieścił zdjęcie z Oliwią, do którego dołączył romantyczny komentarz:

Wszystkiego najlepszego kochanie.

Teraz gdy już oficjalnie wiadomo, kim jest chłopak Oliwii Bieniuk, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na ich kolejne wspólne zdjęcia.


Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk i Michał Krasodomski

Oliwia Bieniuk z chłopakiem

Oliwia Bieniuk z chłopakiem

Michał Krasodomski – chłopak Oliwii Bieniuk

Michał Krasodomski – chłopak Oliwii Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×