Michał Kozerski z Power couple – wiek, żona, wykształcenie, praca, Instagram

Power Couple - Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Power Couple - Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Za nami premierowy odcinek programu Power couple. W pierwszej edycji show udział wzięli aktorzy, sportowiec, komik i model. Kim jest Michał Kozerski, partner Ewy Kasprzyk? Jak się poznali? Od jak dawna są razem? 

TVN podczas wiosennej ramówki zaprezentował nowe produkcje, które mają trafić w gust widzów. W tym roku oprócz seriali Tajemnica zawodowa oraz Lab na antenie pojawił się program Power couple, który już po pierwszym odcinku zyskał spore grono fanów.

20. marca na antenie TVN został wyemitowany pierwszy odcinek formatu. Show przybrało bardzo ciekawą formułę. W pięknej willi zostało zamkniętych siedem par, które przez trzy tygodnie będą brały udział w różnych wyzwaniach. Gra jest warta świeczki, ponieważ dopóki będą przebywać w willi, dopóty będą zbierać pieniądze, które zgarną w finale.

W programie razem ze swoimi partnerami i partnerkami udział wzięli: Janusz Chabior, Piotr GruszkaHubert GromadzkiTomek Torres oraz Ewa KasprzykPower couple poprowadzi Olivier Janiak.

Kim jest Michał Kozerski?

Michał Kozerski ma 56 lat i na co dzień mieszka w Gdańsku. Pracuje jako broker morski – obsługuje armatorów obcych bander zawijających do portów i stoczni w Trójmieście.

Historia ich uczucia jest bardzo romantyczna, ponieważ jak przyznaje Kozerski, przez blisko dwie dekady marzył o tym, aby związać się z Ewą.

Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała – powiedział w wywiadzie udzielonym Vivie.

Michał jest wielkim romantykiem. Oświadczył się swojej ukochanej w Grecji, jednak podczas planowania tego wydarzenia, nie wziął pod uwagę bardzo ważnej kwestii, która mogła pokrzyżować jego plany.

Jesteśmy dość mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu i akurat już zamknęli, jak Michał miał to zrobić. Dlatego zrobiliśmy to pod Akropolem! – powiedziała Ewa Kasprzyk dziennikarzowi Dzień dobry TVN.

Kozerski jest zakochany w Afryce i marzy o tym, aby wziąć ślub z Kasprzyk właśnie w tym miejscu. W jego opinii idealnym miejscem na powiedzenie sobie sakramentalnego tak będzie RPA lub Mozambik.  Przeszkodą w urządzeniu ceremonii są jedynie zamknięte granice z powodu panującej pandemii koronawirusa.

Michał Kozerski – Instagram

Michał na tę chwilę nie ma konta na Instagramie, jednak wierzymy, że w przyszłości Ewa Kasprzyk zachęci go do korzystania z social mediów.


Power Couple: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Power Couple: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×