Aktorka, modelka, działaczka charytatywna i… była mężatka! Kim jest nowa dziewczyna księcia Harry’ego – Meghan Markle?

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego - Meghan Markle? Wikipedia, fotki 2016, kto to, życie prywatne

Kim jest dziewczyna księcia Harry'ego - Meghan Markle? Wikipedia, fotki 2016, kto to, życie prywatne

Kim jest Meghan Markle, dziewczyna księcia Harry’ego?

Cały świat obiegła wiadomość o kolejnym romansie księcia Harry’ego. Nikogo już nie dziwiło to do czasu, kiedy po raz pierwszy w historii rodzina królewska postanowiła się odnieść do medialnych doniesień. Okazuje się, że nie są to plotki. Książę Harry i tajemnicza Meghan Markle spotykają się!

Zobacz: Cały świat w szoku! Pałac Kensington wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie romansu księcia Harry’ego! 

Świat zastanawia się, kim jest dziewczyna księcia Harry’ego. My przybliżamy Wam sylwetkę Meghan Markle. Okazuje się, że jest ona aktorką. Ile ma lat? 35 (1981 rok). Gwiazdę można oglądać między innymi w serialu W garniturach. Tam Markle wciela się w postać Rachel Zane. Jej kariera to nie tylko ten serial, ale i inne znane produkcje, jak np. Szefowie wrogowie, Twój na zawsze, Zupełnie jak miłość czy Iskry miłości. Oprócz aktorstwa partnerka księcia Harry’ego zajmuje się także modelingiem. Wcześniej studiowała dyplomację, a także pracowała w ambasadzie amerykańskiej w Buenos Aires. Dziś Markle jest także znana ze swojej działalności charytatywnej.

Życie prywatne Meghan Markle

Od 2011 do 2013 roku Meghan była żoną znanego producenta Trevora Engelsona. To on wyprodukował między innymi film Twój na zawsze, w którym zagrała Markle. Obecnie jednak Meghan jest w szczęśliwym związku – jak już wcześniej wspominaliśmy – z księciem Harrym.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda przyszła księżniczka. A co na swoim Instagramie publikuje Meghan Markle? To też do zobaczenia w naszej galerii.

Zobacz: Książę Harry ma poważny dylemat. Którą ślicznotkę wybierze? 

Meghan Markle - nowa dziewczyna księcia Harry'ego

Kim jest Meghan Markle – nowa dziewczyna księcia Harry’ego

Meghan Markle attends the NBCUniversal New York Summer Press Day on June 24, 2015 at the Four Seasons Hotel in New York City, New York, USA.

Meghan Markle była dziewczyna księcia Harry’ego – kto to, zdjęcia, Wikipedia, Instagram


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×