Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o swoim mężu! Już wiemy kim jest jej ukochany

Dorota Szelągowska mąż. Kim jest?

Dorota Szelągowska mąż. Kim jest?

Z kim Dorota Szelągowska wzięła ślub?

Dorota Szelągowska zaskoczyła wszystkich gdy wreszcie oficjalnie przyznała, że wyszła za mąż. Gwiazda na łamach Twojego Stylu zdradziła kilka nieoczekiwanych sekretów dotyczących ceremonii. Do tej pory nie miała szczęścia w miłości, ale wygląda na to, że odnalazła w końcu partnera, z którym będzie mogła spędzić resztę życia.

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! – wyjawiła w rozmowie z magazynem.

Gwiazda uwiła przytulne gniazdko na Warmii – dwa lata temu kupiła tam dom i z dbałością o wszystkie szczegóły wykończyła go tak, by stał się prawdziwym rajem dla jej rodziny. Jak donosi magazyn Party, jej nowy mąż ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. Dorota poznała go podczas pracy i totalnie straciła głowę dla przystojnego górala. Z poprzedniego małżeństwa gwiazda ma nastoletniego syna Antka, a z nowym ukochanym wychowuje córeczkę Wandę. Jej ciąża również była ogromnym sekretem – przynajmniej dopóki matka Szelągowskiej, Katarzyna Grochola, przypadkiem się nie wygadała.

Myślicie, że tym razem na pewno znalazła miłość swojego życia? Pozostaje trzymać kciuki!

Dorota Szelągowska nie miała szczęścia w majówkę. Trafiła do szpitala i jest uziemiona. Co się stało?! „Bezsilność jest dobijająca”

Dororota Szelągowska swoją wielką majówkę spędza z mężem w prawdziwym raju! Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Dorota Szelągowska nie zaprosiła słynnej matki na swój ślub! Dlaczego zabrakło Katarzyny Grocholi?


Dorota Szelągowska uszkodziła nogę

Dorota Szelągowska uszkodziła nogę

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska na tarasowej imprezie

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska na tarasowej imprezie

Dorota Szelągowska u fryzjera

Dorota Szelągowska u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×