Nieziemsko przystojny syn Andrei Bocellego gościem w finale „The Voice”. Matteo ma na koncie romans z najpiękniejszą Włoszką

Matteo Bocelli

Matteo Bocelli, syn słynnego Andrea Bocellego, będzie gościem na finale The Voice of Poland 12. Kim jest młody przystojniak? Z kim się spotykał?

Andrea Bocelli, słynny włoski tenor, ma troje dzieci. Matteo i jego starszy o dwa lata brat Amos urodzili się, kiedy artysta był w związku z pierwszą żoną, Enricą Cenzatti. Z drugą małżonką, Veronicą Berti, śpiewak doczekał się córki Virginii. Ze zdjęć publikowanych na portalach społecznościowych Bocellich wynika, że rodzina spędza ze sobą dużo czasu, a rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte.

Synowie Andrei poszli w ślady znanego ojca jeśli chodzi o karierę, jednak wybrali zupełnie inne kierunki  – Amos jest utalentowanym pianistą, a Matteo śpiewa.

Amos ma dyplom z pianistyki, ale studiował również inżynierię przestrzenną. […] Chociaż ma bardziej naukowy umysł, w przeszłości stanął przed poważnymi muzycznymi wyzwaniami, w tym towarzyszeniem mi na fortepianie podczas Festiwalu Muzycznego w Sanremo w 2013 roku […] – opowiadał o starszym synu Bocelli.

O młodszym z nich mówił:

Matteo żyje i oddycha muzyką. […] Ale dobry początek dobrze wróży. Myślę, że w muzyce Matteo ma to wyjątkowe coś, czego nie można się nauczyć, czyli talent. Ale jego determinacja, ciężka praca i duch poświęcenia są równie ważne – chwali syna znany tenor.

Młodszy z nich właśnie zagościł w Polsce. Śpiewał na imprezie Vivy!, a dzisiaj wieczorem będzie gościł w The Voice of PolandCo o nim wiemy?

Czym się zajmuje Matteo Bocelli? Z kim się spotykał?

Matteo Bocelli miłość do muzyki przejął po ojcu, ale w przeszłości buntował się przeciwko lekcjom śpiewu i gry na fortepianie.

Musiały upłynąć lata, żebym naprawdę docenił muzykę i to, co robię. Już się nie buntuję, co jednak nie oznacza, że zniknęły wszystkie moje wątpliwości. Chciałbym powiedzieć, że jestem gotowy na podporządkowanie życia muzyce, ale jeszcze nie mogę tego zrobić – mówił w jednym z wywiadów.

W 2015 roku Matteo rozpoczął studia w Conservatorio Boccherini w mieście Lucca, a rok później zadebiutował jako tenor na scenie Teatro del Silenzio w Toskanii. Sławę zyskał w 2018 roku, kiedy zaśpiewał w duecie z ojcem. Ich wspólny utwór Fall on me trafił na album Bocellego Si, a później znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Dziadek do orzechów. Cztery królestwa.

W 2019 roku Andrea i Matteo występowali przed członkami rodziny królewskiej w ramach Royal Variety Performance. W 2020 roku młodszy syn słynnego tenora wydał solowy singiel – Can You Feel the Love Tonight z Króla Lwa. Obecnie promuje utwór Solo.

Poniżej piosenka, którą Matteo nagrał ze znanym ojcem.

Matteo jest nie tylko niezwykle utalentowany, ale także nieziemsko przystojny. Cały czas mówi o sobie, że jest singlem, ale zagraniczna prasa podaje, że zawsze otacza go wianuszek pięknych kobiet. Plotkowano także, że spotykał się z Miss Włoch Caroliną Stramare. Ich wspólne zdjęcia pojawiły się w 2019 roku.

Zdjęcia przystojnego syna Andrei Bocellego w naszej galerii. Jak wam się podoba Matteo?


Matteo Bocelli i Andrea Bocielli

Matteo Bocelli

Matteo Bocelli

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×