Z OSTATNIEJ CHWILI: „The Voice of Poland 9” wygrywa…

The Voice of Poland 9 kto wygrał?

The Voice of Poland 9 kto wygrał?

Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9?

The Voice of Poland 9 wygrał Marcin Sójka! Podopieczny Patrycji Markowskiej okazał się bezkonkurencyjny. 1 grudnia to właśnie on został okrzyknięty Najlepszym głosem w Polsce. O wyborze zwycięzcy zdecydowały SMS-y od widzów, tym razem trenerzy służyli jedynie dobrym słowem.

W finale The Voice of Poland 9 zmierzyli się ze sobą: Ania Deko z drużyny Grzegorza Hyżego, Marcin Sójka z grupy Patrycji Markowskiej, Natalia Zastępa – podopieczna Michała Szpaka i Maksymilian Kwapień, którego szkolił Piotr Cugowski. Podczas ostatniego starcia wszyscy uczestnicy zaśpiewali w duetach ze swoimi nauczycielami, wzięli również na warsztat piosenki z filmów, piosenkę po polsku, jednak największą gratką było wykonanie premierowego singla, który wkrótce usłyszymy w stacjach radiowych – Marcin zaśpiewał piosenkę Zaskakuj mnie.

Wyniki finału The Voice of Poland 9:
  1. Marcin Sójka
  2. Natalia Zastępa
  3. Anna Deko
  4. Maksymilian Kwapień

Nagroda dla zwycięzcy The Voice of Poland 9

Zwycięzca The Voice of Poland 9 otrzymał 50 tysięcy złotych oraz kontrakt fonograficzny na wydanie solowej płyty.

Czy Marcin Sójka powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej, która wygrała poprzednią edycję?

Kim jest Marcin Sójka?

32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Interesuje się gotowaniem, motocyklami, fotografią. Lubi czytać książki zwłaszcza z gatunku kryminał i fantasy. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem. Muzycznie woli nie wzorować się na nikim. Szuka swojego brzmienia i swojej barwy. Podoba mu się każdy rodzaj muzyki płynącej z serca! Ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół wspierających go na szlaku muzycznych podróży. Muzyka jest całym jego życiem.

Gwiazdy na finale „The Voice of Poland 9”: Sarsa, Marta Gałuszewska, Roksana Węgiel


Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9

Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9

Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland 9

Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland 9

Marcin Sójka w finale The Voice of Poland 9

Marcin Sójka w finale The Voice of Poland 9

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×