Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI: „The Voice of Poland 9” wygrywa…

The Voice of Poland 9 kto wygrał?

The Voice of Poland 9 kto wygrał?

Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9?

The Voice of Poland 9 wygrał Marcin Sójka! Podopieczny Patrycji Markowskiej okazał się bezkonkurencyjny. 1 grudnia to właśnie on został okrzyknięty Najlepszym głosem w Polsce. O wyborze zwycięzcy zdecydowały SMS-y od widzów, tym razem trenerzy służyli jedynie dobrym słowem.

W finale The Voice of Poland 9 zmierzyli się ze sobą: Ania Deko z drużyny Grzegorza Hyżego, Marcin Sójka z grupy Patrycji Markowskiej, Natalia Zastępa – podopieczna Michała Szpaka i Maksymilian Kwapień, którego szkolił Piotr Cugowski. Podczas ostatniego starcia wszyscy uczestnicy zaśpiewali w duetach ze swoimi nauczycielami, wzięli również na warsztat piosenki z filmów, piosenkę po polsku, jednak największą gratką było wykonanie premierowego singla, który wkrótce usłyszymy w stacjach radiowych – Marcin zaśpiewał piosenkę Zaskakuj mnie.

Wyniki finału The Voice of Poland 9:
 1. Marcin Sójka
 2. Natalia Zastępa
 3. Anna Deko
 4. Maksymilian Kwapień

Nagroda dla zwycięzcy The Voice of Poland 9

Zwycięzca The Voice of Poland 9 otrzymał 50 tysięcy złotych oraz kontrakt fonograficzny na wydanie solowej płyty.

Czy Marcin Sójka powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej, która wygrała poprzednią edycję?

Kim jest Marcin Sójka?

32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Interesuje się gotowaniem, motocyklami, fotografią. Lubi czytać książki zwłaszcza z gatunku kryminał i fantasy. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem. Muzycznie woli nie wzorować się na nikim. Szuka swojego brzmienia i swojej barwy. Podoba mu się każdy rodzaj muzyki płynącej z serca! Ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół wspierających go na szlaku muzycznych podróży. Muzyka jest całym jego życiem.

Gwiazdy na finale „The Voice of Poland 9”: Sarsa, Marta Gałuszewska, Roksana Węgiel


Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9

Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9

Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland 9

Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland 9

Marcin Sójka w finale The Voice of Poland 9

Marcin Sójka w finale The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  MARCIN WYGRAŁ BO BYŁ NAJLEPSZY
  JEST CUDOWNY

 • gówniane głosowanie pisze:

  TYLKO ANIA DEKO NAJLEPSZA, GŁOS JAKIEGO NIE MA POLSKA SCENA , PIĘKNY I EXTRAORDINARY . ZOSTAŁA NAJWIĘKSZA PRZEGRANĄ

 • Xws pisze:

  https://youtu.be/ZRGWK6P6Uu4 masz linka śpiewał z Michałem 🙂

 • Gość pisze:

  Do Gość44 – jesteś kolezanką Izy ???? Piszesz totalne głupoty. Chyba nie oglądaliśmy tego samego programu. Marcin zaśpiewał Czas nas uczy pogody solo w przesłuchaniach w ciemno. Nie zaśpiewał żadnej piosenki wspólnie z Michałem Szpakiem, tylko ze swoją trenerką Patrycją, która zresztą nie potrafi śpiewać i skopała ich wspólny występ do piosenki No ordinary love. Iza nie wygrałaby tego programu, bo była zarozumiała i zbyt pewna siebie, a ludzie wolą skromne osoby, czego wyraz dawali wielokrotnie w swoich komentarzach na you tube, czy na portalach. Natalię zjadł stres, bo brak jej jeszcze obycia scenicznego. Wstyd wypowiadać się publicznie przekręcając fakty.

 • Gość pisze:

  najlepszy glos jak zwykle został, przekreslony TVP=TVN

 • Gość44 pisze:

  Byłam za Izą Szafrańską ale małolaty przegłosowały na Natalie Zastępę,ich koleżanka.Iza miała głos ,charyzmę ,świetną dykcję.Stanęła by w finale do walki z Sójką to by wygrała.A tak Natalia za słaba,zdenerwowana,doły zanikały.Bezdroża zmasakrowała,pół mówiono śpiewała a to taki piękny tekst.Marcin może być kariery nie zrobi.Za monotonny aż nudny ,z Michałem Szpakiem zaśpiewał Czas nas uczy pogody słabiutko zero wczucia się w klimat i tekst.Wysokie rejestry to za mało.

 • Nie znasz nazwiska nie pisz bzdur pisze:

  Maksymilian Kwiecien????? Co za przekret sikam????????????????????

 • Just pisze:

  Super, bardzo się cieszę

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×