Szukaj

Kim jest Marcelina Ziętek? Media huczą o nowej dziewczynie Piotra Żyły. Zagrała w serialach, ale to nie koniec jej sukcesów

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Media aż huczą od plotek na temat nowego romansu Piotra Żyły. Kim jest nowa partnerka skoczka, Marcelina Ziętek?

Według najnowszych doniesień mediów Piotr Żyła odnalazł szczęście u boku nowej kobiety. Wybranką jego serca została dużo młodsza gwiazda TVN-u Marcelina Ziętek. Kim jest tajemnicza partnerka skoczka? Co o niej wiemy?

Małżeństwo Piotra i Justyny zakończyło się z wielkim medialnym hukiem. Choć od tamtego momentu minęło już sporo czasu, to między byłymi małżonkami wciąż nie doszło do porozumienia. Bardzo napięta atmosfera jest nieznośna dla wszystkich. Co więcej, byli partnerzy ostatnio znów dali o sobie znać.

Justyna opublikowała rozmowę córki z Piotrem. Ten fakt rozzłościł skoczka, więc postanowił pokazać wymianę zdań z byłą żoną. Pokazał SMS-y, w których kobieta groziła śmiercią jego aktualnej partnerce. Według najnowszych doniesień portalu Pudelek to właśnie Marcelina Ziętek jest partnerką, której nie akceptuje była żona Żyły i to o niej chodziło w wymienionej wyżej sytuacji. Justyna odniosła się do nowego związku Piotra w wymownym komentarzu.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Ukochana skoczka jest o ponad 10 lat młodsza od niego. Z zawodu jest aktorką oraz modelką. Ta piękna kobieta znana jest widzom głównie z TVN-owskich produkcji. Regularnie gra w Szkole, oraz w paradokumentalnym serialu 19+, gdzie wciela się w postać Kai Jarosik.

Ukochana Piotra Żyły to zdobywczyni tytułów Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek, co można wyczytać z hasztagów pod udostępnionymi zdjęciami w sieci. Jej profil jest pełny od profesjonalnych sesji zdjęciowych, oprócz tego znajdziemy tam także amatorskie zdjęcia prezentujące jej wdzięki.

Marcelina jest także dobrze wykształcona. Wnioskując po jej zdjęciach, jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień mieszka w Cieszynie. Skoczek i modelka spotykają się już prawdopodobnie od zeszłego roku.


Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×