Szukaj

Nowa gwiazda „PnŚ” to perfekcyjna pani domu. Jej Instagram kipi od zdjęć z domowego zacisza. Najsłodsze są te z synkiem

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska jest nie tylko dziennikarką i nową gwiazdą Pytania na śniadanie. Doskonale sprawdza się także w roli mamy i mistrzyni słodkich wypieków.

Małgorzata Opczowska została nową twarzą programu Pytanie na śniadanie. W roli prowadzącej zastąpiła uwielbianą przez widzów Marcelinę Zawadzką. Nowa prowadząca nie ma zatem łatwego zadania. 13 października po raz pierwszy zadebiutowała w porannym hicie Dwójki. Widać było, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Program poprowadziła z lekkością i swobodnie, dzięki czemu po swoim debiucie spotkała się z pierwszymi przychylnymi opiniami. Tak świetny początek na pewno ułatwiło jej wieloletnie obycie z kamerą.

Dziennikarka od 13 lat jest związana z Telewizją Polską. Widzowie na pewno kojarzą ją jako prowadzącą i reporterkę ze stacji TVP Info. To właśnie tam od roku prowadzi programy Info raport oraz Info dzień. Piękna blondynka od jakiegoś czasu zastępuje także Magdalenę Ogórek w Studio Polska. Bycie w śniadaniówce to dla niej kolejne zawodowe wyzwanie. Małgosia karierę zawodową potrafiła połączyć z udanym życiem osobistym. Gwiazda doskonale spełnia się w roli matki, ale także perfekcyjnej pani domu.

Życie prywatne Małgorzaty Opczowskiej

Gdy gasną światła i kamery, nowa prowadząca Pytanie na śniadanie szybko wraca do domu, by zajmować się swoim ukochanym synkiem. Po zdjęciach na Instagramie można wywnioskować, że dziennikarka w macierzyństwie spełnia się doskonale. Synek zdecydowanie jest jej oczkiem w głowie. Uroczy kilkulatek chętnie pozuje do zdjęć, a jego mama uwielbia chwalić się pięknymi kadrami.

Pomimo wielu zawodowych obowiązków gwiazda jest też miłośniczką kulinariów. Na kanale, który prowadzi, znajdziemy mnóstwo zdjęć przygotowanych przez nią specjałów. Widać, że najlepiej czuje się, robiąc pyszne słodkie wypieki, których miłośnikiem jest jej synek. Dziennikarka potrafi też przyrządzić doskonałą domową pizzę.

Spójrzcie tylko na wszystkie pyszne specjały, których zdjęcia możemy znaleźć na profilu Małgosi. Nie brakuje tutaj ciast, muffinów i słodkich tart. Z komentarzy wiadomo, że fanki czerpią z niej prawdziwą kulinarną inspirację. Wiadomo też w realizowaniu tej pasji, czynny udział bierze jej syn.

Na przykładzie nowej gwiazdy Dwójki można doskonale pokazać, że wielką karierę da się połączyć z macierzyństwem i dbaniem o dom. Zdecydowanie zasłużyła na miano perfekcyjnej pani domu! W naszej galerii możecie zobaczyć więcej pięknych zdjęć z synem i słodkie wypieki dziennikarki.

 


Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Fajna ta nowa prowadząca, dobrze jej poszło poprowadzenie takie programu ale nie ma co się dziwić bo kto jak kto ale ona się na tym świetnie zna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×