Tadeusz Müller pokazał ukochaną. Piękną sesję zdjęciową syna z nową partnerką komentuje Magda Gessler

Tadeusz Müller pokazał partnerkę

Tadeusz Müller pokazał partnerkę

Tadeusz Müller pokazał na Instagramie swoją nową partnerkę. Piękną sesją zdjęciową ogłosił światu, jak bardzo jest szczęśliwy. Co na to Magda Gessler?

Tadeusz Müller jest starszym dzieckiem Magdy Gessler, przyrodnim bratem Lary. Jego ojcem był Volkhart Müller – korespondent dziennika Der Spiegel, który zmarł w 1987 roku. Młody restaurator posiada imponujący talent kulinarny i zmysł estetyczny, który niejednokrotnie wychwalała jego mama, mówiąc, że jest artystą jedzenia.

Ostatnio zrobiło się o nim głośno, kiedy zdradził Jastrząb Post, że pomoże stworzyć Robertowi Lewandowskiemu wyjątkową restaurację. Mężczyzna ma głowę pełną pomysłów, więc to nie jest jedyny projekt, który realizuje. Ambitny syn Magdy Gessler postanowił także założyć farmę, na której będzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzysta w swojej pracy. Dzięki temu będzie miał stuprocentową pewność co do jakości produktu.

Szczęście sprzyja Tadeuszowi także w życiu osobistym. Mimo że stosunkowo niedawno rozstał się z partnerką, jego serce znowu zabiło mocniej. Kim jest jego ukochana? Właśnie pochwalił się piękną wspólną sesją.

Tadeusz Müller na zdjęciach z nową partnerką

Kilka miesięcy temu Tadeusz Müller w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że rozstał się z Blanką Zawadą, z którą był w związku 13 lat. Decyzję podjęli wspólnie. Nadal pozostają w dobrych relacjach. Łączą ich nie tylko sprawy zawodowe, ale także psy, które traktują jak własne dzieci.

Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany – powiedział nam syn Magdy Gessler.

Serce Tadeusza jest już ponownie zajęte. Właśnie pochwalił się romantyczną sesją z nową ukochaną. Jest nią znana w show-biznesie Małgorzata Downar. Zakochani pozują na plaży, a od pięknych kadrów trudno oderwać wzrok.

Piękną sesję zdjęciową jako pierwsza skomentowała Magda Gessler, która wcale nie ukrywała wzruszenia.

Kim jest Małgorzata Downar?

Małgorzata Downar od lat jest związana z show-biznesem. Na jej profilu na jednej z platform czytamy, że jest właścicielką własnej firmy, Agencji WeGrowth, która – jak podaje jej właścicielka – powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem.

Wcześniej współpracowała z marką Veclaim, którą zarządza Jessica Mercedes, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego. Przez prawie dwa lata pracowała też w firmie Joanny Przetakiewicz La Mania.

Patrząc na jej zdjęcia z Tadeuszem Müllerem, znalazła też szczęście w miłości. Zajrzyjcie do galerii.


Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×