Szukaj

Kim jest Klaudia Wiśniowska – Polka, która ma szansę zostać Queen of The Year?

Klaudia Wiśniowska uczestniczka konkursu Quenn od The Year

Klaudia Wiśniowska uczestniczka konkursu Quenn od The Year

Klaudia Wiśniowska weźmie udział w konkursie rozgrywanym w Malezji

Mamy wrażenie, że ten rok jest wyjątkowo obfity w konkursy piękności. Być może jest ono spowodowane tym, że biorą w nich udział Polki i Polacy. Jeszcze nie opadły emocje po gali finałowej, na której poznaliśmy Mistera Polski 2015 – Rafała Jonkisza, a już z niecierpliwością czekamy jak nasz reprezentant poradzi sobie na Mister International. Naszą kolejną „nadzieją” jest Weronika Szmajdzińska. Dziewczyna zakwalifikowała się do Miss Universe 2015, a o tym jak sobie poradzi dowiemy się już 20 grudnia.

Zobacz: Tak będzie wyglądała Weronika Szmajdzińska na wyborach Miss Universe 2015

Do tego grona dołączyła Klaudia Wiśniowska, która już za trzy tygodnie leci na wybory Queen of the Year do Malezji. Zgrupowanie rozpocznie się 12 grudnia, a sam finał zaplanowany jest w sylwestrową noc. Będzie  21 edycja. Do tej pory zgłosiły się 62 kandydatki z całego świata!

Każda z nas zaprezentuje jakiś talent, coś w czym jest najlepsza. W moim przypadku wybrałam  taniec ludowy, a zaprezentuję się w stroju galowym uszytym przez moją kochaną babcię – wyjaśnia kandydatka

Znana prezenterka i  pogodynka Superstacji ma już na swoim koncie tytuł Wicemiss Polski 2012 oraz Wicemiss Globe 2013. Klaudia swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w wieku15 lat. Od początku karierę modelki łączyła z pracą w telewizji, prowadząc  programy muzyczne. Teraz jej głównym zajęciem jest praca w programie Na Tapecie, gdzie prowadzi rozmowy ze znanymi osobami.

Zobaczcie galerię i oceńcie jej szanse.

Klaudia Wiśniowska na gali finałowej wyborów Mistera Polski 2015

Klaudia Wiśniowska na gali finałowej wyborów Mistera Polski 2015

Klaudia Wiśniowska - Ewa Minge dla Black Butterflies, inauguracja fundacji 2015

Klaudia Wiśniowska – Ewa Minge dla Black Butterflies, inauguracja fundacji 2015


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×