Tak wygląda brat Wojciecha Szczęsnego. Czy oni są bliźniakami?! Podobieństwo jest uderzające! Mylą ich nawet zagraniczni kibice

Wojciech Szczęsny z bratem

Wojciech Szczęsny z bratem

Kim jest Jan Szczęsny? Czym się zajmuje i jak wygląda? Jego podobieństwo do Wojciecha jest uderzające. Zdarza się nawet, że kibice ich mylą, o czym mężczyzna opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są w związku od 2013 roku. W 2015 roku zaręczyli się i rok później wzięli ze sobą ślub. Szczęśliwa para ma jedno dziecko – 3-letniego synka Liama. Wojciech ze względu na karierę musi łączyć rolę rodzica z grą we włoskim klubie Juventus F.C. i w reprezentacji narodowej Polski.

W ostatnim czasie bierze on udział w mundialu w Katarze, a za swoje występy zbiera same pozytywne komentarze. To jemu w dużej mierze kibice przypisują wyjście polskiej kadry z grupy po raz pierwszy od 36 lat. Wojciech w meczach z Meksykiem, Argentyną i Arabią Saudyjską wykazał się ogromnym doświadczeniem i godną podziwu intuicją. Jest trzecim w historii Mistrzostw Świata bramkarzem, który obronił dwa karne jednym turnieju, nie licząc serii jedenastek.

Wojciech w szczególnym dla polskiego futbolu czasie może liczyć na wsparcie najbliższych osób. W pierwszej publikacji na Instagramie zwrócił się z podziękowaniami do Mariny i ich syna Liama.

Dziękuję wszystkim za wsparcie, a w szczególności mojej wspaniałej rodzienie – napisał.

Jak wygląda brat Wojciecha Szczęsnego?

Dumy z Wojciecha nie ukrywa też jego starszy o dwa lata brat. Jan Szczęsny po ostatnim mundialowym meczu w fazie grupowej zamieścił zdjęcie bramkarza, które opatrzył emoji przedstawiającą czerwone serce. Na drugi dzień był gościem w TVN24, gdzie komentował występ sportowca.

Mężczyzna już kilkakrotnie gościł na profilach w social mediach, które prowadzą Wojtek i Marina. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda Jan Szczęsny.

Jedną z publikacji, których bohaterem był 35-latek Marina zamieściła w październiku rok temu, przy okazji zakończonego wynikiem 4:1 meczu Polska – Albania, który odbył się w ramach eliminacji do mundialu. Piosenkarka w poście oznaczyła swojego partnera i zapytała:

Podobni?

Marina i sobowtór Szczęsnego

Marina i sobowtór Szczęsnego

W poprzednie Święta Bożego Narodzenia profilu Mariny pojawiły się snapy, na których mogliśmy zobaczyć, jak Jan spędza czas ze swoim bratankiem. Wspólnie bawili się przy choince. Widać, że Jan ma świetną relację z bratankiem.

Jan Szczęsny jest bardzo podobny do Wojciecha

Sam Jan, który również jest piłkarzem, raczej stroni od show-biznesu, choć są sytuacje, w których musi rozdawać autografy, a wszystko to ze względu na ogromne podobieństwo do brata. Jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że… często jest mylony z Wojtkiem.

Oj tak jest to bardzo częste, szczególnie na Krakowskim Przedmieściu gdzie jest bardzo dużo obcokrajowców, nie dają się odwieźć od tego, że nie jestem Wojciechem, tylko jestem jego starszym bratem, więc jak już bardzo nalegają to tak, zrobię sobie zdjęcie i odpiszę dla świętego spokoju.

Rzeczywiście Szczęśni są do siebie łudząco podobni, więc ciężko dziwić się fanom, że potrafią ich pomylić. W galerii znajdziecie więcej zdjęć Jana.

Zobacz także: Szczęsny miał siostrę. Mama piłkarza opowiedziała, jak doszło do rodzinnej tragedii


Jan Szczęsny w TVN24

Jan Szczęsny w TVN24

Jan Szczęsny z synami

Jan Szczęsny z synami

Jan Szczęsny - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Jan Szczęsny - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×