Cała prawda o Jacku z „Królowych życia”. Co go łączy z Dagmarą Kaźmierską i kim jest?

Jacek Wójcik

Jacek Wójcik

Dagmara Kaźmierska, Jacek Wójcik i Edyta Edzia Nowak to zdecydowanie największe gwiazdy programu Królowe życia. To oni swoją charyzmą przyciągają przed ekrany dziesiątki widzów. Wiele osób głowi się jednak, kim jest Jacek? Zobaczcie.

Jacek Wójcik jest nieodłącznym towarzyszem Dagmary Kaźmierskiej z Królowych życia. Ich sprzeczki przeszły już do legendy. Kłócą się, godzą, ale Królowa wie, że zawsze może liczyć na Jacka. Kim on jest?

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej na osiemnastkę zażyczył sobie… Królowa życia ostentacyjnie go wyśmiała [WIDEO]

Jacek Wójcik z Królowych życia – kim jest?

Widzowie programu Królowe życia przekonali się, że Dagmara, Jacek i Edyta są zgraną paczką. Mężczyzna co najmniej kilkukrotnie pozwolił sobie na różnego rodzaju żarty ze strony bohaterek programu.

Na przykład wszył sobie Esperal, chociaż nie ma problemu z alkoholem. Zrobił to, bo Dagmara zapowiedziała, że ich przyjaźń się skończy. Później okazało się, że mimo tego Jacek i tak pozwolił sobie na drinka, co rozzłościło królową życia.

Kolejnym razem pozwolił pomalować sobie brwi henną, co zdaniem pań miało wpłynąć pozytywnie na jego wygląd. Kiedy zobaczył efekty, uciekł z przerażenia.

Jacek Wójcik ma 50 lat, urodził się w 1969 roku. Na co dzień mieszka w Kłodzku. Z jego profilu w mediach społecznościowych możemy wyczytać, że uczył się w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Z wykształcenia jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych. Jest szczerym do bólu i towarzyskim człowiekiem, który zawsze mówi to co myśli.

Zobacz: Dopiero teraz wiemy, jak Dagmara Kaźmierska wyglądała po wypadku: „Stara, pomarszczona i jeszcze kulawa”

Z Dagmarą znają się od wielu lat. Bardzo lubią spędzać ze sobą czas. Często razem podróżują, maja wspólne biznesy. Jacek pod koniec 5. sezonu Królowych życia postanowił się oświadczyć przyjaciółce, jednak ona nie przyjęła zaręczyn.

Nie wpłynęło to jednak negatywnie na ich zażyłe relacje. Jacek chyba porzucił wszelkie nadzieje na romantyczne zakończenie tej historii, a pod koniec sezonu szóstego, podczas wakacji na Krecie, zapałał uczuciem do Edzi, przyjaciółki Dagmary.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości

Jacek Wójcik z Królowych życia

 


Dagmara Kaźmierska - dieta cud

Dagmara Kaźmierska - dieta cud

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×