Kim jest Izu Ugonoh, uczestnik 5. edycji „Tańca z gwiazdami”? Tego o nim nie wiedzieliście

Izu Ugonoh jest sześciokrotnym Mistrzem Polski w kick-boxingu

Już jutro na antenie telewizji Polsat premierę będzie miał pierwszy odcinek 5. edycji Taniec z Gwiazdami. W roli prowadzącej zadebiutuje Paulina Sykut-Jeżyna, z kolei na tanecznym parkiecie zatańczą takie gwiazdy jak: Rafał Jonkisz, Elżbieta Romanowska, czy też Katarzyna Stankiewicz.

Jednym z najbardziej zagadkowych uczestników jest Izu Ugonoh, który zatańczy w parze z Hanną Żudziewicz. Wiele osób kojarzy go dzięki siostrze, Osi Ugonoh, która wygrała 4. edycję Top Model. Okazuje się, że Izu nie jest znany tylko jako brat pięknej modelki, ale sam zasłużył własnymi osiągnięciami na miano gwiazdy.

Izu Ugonoh jest jednym z najlepszych pięściarzy w Polsce. Urodził się w Szczecinie, ma polski i nigeryjski paszport i doskonale zna język polski. Pięściarz aż 6 razy wygrał mistrzostwa Polski w kick-boxingu, jest także mistrzem Europy w K-1 (japońska wersja kick-boxingu). Na swoim koncie ma także epizody aktorskie.

Izu Ugonoh ma 30 lat, 191 wzrostu i 106 kilo. Walczy w wadze junior ciężkiej i ciężkiej.

Prawdopodobnie już niebawem będzie mógł pochwalić się także tym, że jest tancerzem. Myślicie, że poradzi sobie na parkiecie programu?

Zobacz: Jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami 5.”? Mamy wideo!

Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz – para numer 5

Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz w Tań

Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz - numer 5

Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz – numer 5


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×