Oto największa rywalka Sary James w amerykańskim „Mam talent!”. Śpiewa głosami Ariany Grande, Celine Dion i… Siri. Jury oszalało na maksa — my też!

Rywalka Sary James

Rywalka Sary James

Kim jest główna rywalka Sary James w America Got Talent? Umiejętności 23-letniej Merissy Beddows robią wrażenie.

Sara James zwyciężczyni The Voice Kids i drugiego miejsca w Eurowizji junior, jakiś czas temu postanowiła zawalczyć o swoje marzenia za oceanem i wystąpić w amerykańskim Mam talent!. Nastolatka zaśpiewała piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish. Swoim wykonaniem zachwyciła jurorów. Po tym, jak skończyła śpiewać cała widownia łącznie z jury, zafundowała jej owację na stojąco. Najbardziej zachwycony tym, co usłyszał był słynny łowca talentów i producent telewizyjny Simon Cowell. To on zdecydował się na wciśnięcie złotego guzika, który sprawił, że młoda wokalistka z Polski ma już zapewnione miejsce w półfinale, bez konieczności udziału w dalszych eliminacjach.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy […]. To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał ją.

W wywiadzie dla People dodał:

Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu!

Jednak Sara w finale zmierzy się z godną przeciwniczką. Zobaczcie, jak śpiewa jej największa rywalka.

Kim jest główna rywalka Sary James w America Got Talent?

Merissa Beddows pojawiła się na scenie i zaczarowała jurorów i widownię. Wprowadziła do opery komediowy sznyt. W zapowiedzi kolejnego America Got Talent widzimy 23-latkę, która wyszła na scenę, by wykonać Over The Rainbow, jednocześnie popisując się swoimi wokalnymi umiejętnościami. Poprosiła jurorów, żeby w trakcie jej występu wymieniali, czyim głosem ma śpiewać. Ariana Grande, Celine Dion, Królewna Śnieżka, a nawet Siri, to dla niej pestka.

Trzeba przyznać, że umiejętności śpiewaczki operowej i studentki z Nowego Jorku, robią wrażenie.


Merissa Beddows

Merissa Beddows

Merissa Beddows

Merissa Beddows

Merissa Beddows

Merissa Beddows

Komentarze

 • Gucio pisze:

  Świetnie sprawdziłaby się w programie Twoja twarz brzmi znajomo udając innych wykonawców, ale nadal nie wiem jak ona śpiewa.

 • Jola która ma pojecie pisze:

  Pięknie śpiewa ale ja wierzę w nasza Sarę, to brylancik jakich mało i to ona ma szansę na wielka karierę. Trzymam kciuki Saro!!!

 • Gość pisze:

  W USA,teraz,wygra czarny

 • Gośćhela pisze:

  Ale nasza jest bardzo młoda, i nie ma porównania jeszcze wszystkich zaskoczy

  • Gość pisze:

   A 23 latka nie jest bardzo młoda? Co z Tobą nie tak że piszesz takie rzeczy, to chore. 14 latka to dziecko a 23 latka to bardzo młoda kobieta. Obie mają równe szanse.

  • Gość pisze:

   A 23 latka nie jest bardzo młoda? Oczywiście że jest. A 14 latka to jeszcze dziecko. Bądź normalna.

  • Gość pisze:

   A 23 latka to seniorka?

 • Poland pisze:

  13letnia Sara ma Swietłana przyszłości!!
  A 23 latka umie śpiewać głosami różnych wokalistów nic więcej ! A przed Sara 13-latka świat otwarty !!!

 • Kulfanty pisze:

  Merissa Beddows jest bezapelacyjnie lepszą wokalistką niż ta sara. Trzymajmy kciuki za Merissę !!!! 👍💪

 • Haha M. pisze:

  Gdyby tylko umiejętności decydowały o powodzeniu, najlepszym na świecie piosenkarzem byłby Dimash Kudaibergen z Kazachstanu, a Sanah nie sprzedawałaby tylu płyt w Polsce. Sara jest niezwykła nie tylko jako wokalistka, ale jako, że tak powiem, całość.

  • sporo brakuje.. pisze:

   Sara na koncercie w Białymstoku(24.06.2022)szału nie zrobiła-była pogoda i wiele koncertów na Rynku Kościuszki więc na mieście tłumy-ale akurat koncert Sary miał nietrafione nagłośnienie,wokalistka miejscami pokrzykiwała a nie śpiewała itp.Oczywiście została ciepło przyjęta bo jej się to należy-nie można nastolatki hejtować.Ale jej manager i zespół powinni zastanowić się czy warto chałturzyć..

  • Gość pisze:

   👍

 • Gośćpitor pisze:

  Jakoś wrażenia na mnie nie zrobiła….ta druga. Bardzo ważną rzeczą w sukcesie Sary jest jej sposób bycia. Tryska od niej pozytywna energia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×