Szukaj

Partnerka Tomasza Kammela cieszy się niezłym powodzeniem. Nie tylko on oszalał na jej punkcie

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Okazuje się, że ukochana Tomka Kammela rozkochała w sobie nie tylko uwielbianego dziennikarza. Inni domownicy również stracili dla niej głowę. Tak wygląda prawdziwa miłość.

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów w kraju. Widzowie pokochali go za lekkość słowa, uśmiech na twarzy i wysmakowane poczucie humoru. Prowadzący Pytanie na Śniadanie jest też bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Chętnie dzieli się z fanami swoją pracą i nowymi projektami.

Jeszcze do niedawna życie uczuciowe prezentera było owiane wielką tajemnicą. W kolorowej prasie co jakiś czas pojawiały się wzmianki o jego rzekomych związkach, ale sam Tomek nigdy nie komentował tych doniesień. Wszystko zmieniło się pod koniec zeszłego roku, gdy umieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie ze swoją ukochaną.

Tomasz Kammel: kim jest jego dziewczyna?

Jak na razie Kammel nie zdradził imienia i nazwiska swojej partnerki, ale dosyć mocno rozgadał się na jej temat w wywiadzie z magazynem Viva!. O swoich związkach zawsze mówił raczej niechętnie, tym razem uchylił jednak rąbka tajemnicy.

Mam słabość do mądrych kobiet. Lubię dzielić życie z kimś, kto tak jak ja uwielbia działać, pracować, tworzyć. Rozmowy o pracy mnie napędzają. Przy tym podziwiam mężczyzn decydujących się na pójście na tacierzyński. Nie wiem czy sam bym potrafił. To ogromne wyzwanie – wyznał w rozmowie z magazynem Viva!

Jaka jest jego ukochana?

Jest mądrą i niezależną kobietą.

Ukochana Tomka Kammela skradła kolejne serca

Tomek Kammel odkąd pochwalił się światu swoją wielką miłością, zaczął zdradzać coraz więcej tajemnic ze swojej prywatności. Dziennikarz pochwalił się nie tylko kilkoma zdjęciami, na których obejmuje swoją dziewczynę, ale też niezwykle romantycznym prezentem. Partnerka przygotowała dla niego pamiętnik, w którym zapisane były wszystkie ich najpiękniejsze chwile.

Okazuje się, że druga połówka Tomka skradła nie tylko jego serce. Wczoraj zobaczyliśmy zdjęcie, na którym ich pupile są wpatrzone w swoją panią jak w obrazek.

Jak byście nazwali ten obrazek? Moja propozycja: mężczyźni, którzy słuchają kobiet – napisał Tomasz.

Mały jamnik o imieniu Gustaw, to nowy członek rodziny, którego prezenter przedstawił swoim fanom w kwietniu. Jak widać, wystarczył zaledwie miesiąc, aby – podobnie jak jego właściciel – zakochał się w swojej nowej pani bez pamięci.


Psy Tomka Kammela

Psy Tomka Kammela

Tomasz Kammel o swoim związku

Tomasz Kammel o swoim związku

Pies Tomasza Kammela

Pies Tomasza Kammela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×