Tak podpisali męża muzyka Alicji Janosz w „Tańcu z gwiazdami”. Nieźle się uśmiał, gdy to zobaczył

Alicja Janosz z mężem Bartoszem Niebieleckim

Alicja Janosz z mężem Bartoszem Niebieleckim

Alicja Janosz wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Jej mąż miał niezły ubaw, gdy zobaczył, jak został podpisany przez produkcję. Kim jest Bartosz Niebielecki?

Za nami piąty odcinek Tańca z gwiazdami, który otworzył występ Wiesława NowobilskiegoJanji Lesar. Specjalnie dla nich gościnnie zaśpiewała Alicja Janosz, która wykonała przebój Anastacii One Day In Your Life, którym 20 lat temu wygrała pierwszą edycję Idola. Widzowie byli pod wielkim wrażeniem tego, co wokalistka zaprezentowała na scenie. „Fenomenalna, objawienie, wspaniała” – pisali internauci.

Po zakończeniu programu piosenkarka zdradziła Jastrząb Post, że chociaż zaszczytem było dla niej wystąpienie przed publicznością Polsatu, to jeszcze z jeszcze większą przyjemnością zaśpiewałaby swój najnowszy singiel Tetris:

Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam zaśpiewać piosenkę „One Day In Your Life”, mimo że musiałam się jej nauczyć od początku, bo śpiewałam ją 20 lat temu. Z większą przyjemnością pewnie zaśpiewałabym moją najnowszą piosenkę, która niebawem się ukaże i nosi tytuł „Tetris”. Natomiast śpiewanie tej piosenki, z tą orkiestrą, dla tej publiczności było wielką rozkoszą dla mnie.

Sama Alicja przygotowania do występu w Tańcu z gwiazdami aktywnie relacjonowała na Instastory. Udostępniła m.in. filmik z przygotowań w garderobie, gdzie śpiewa fragment wspomnianego utworu, oraz zdjęcie, jakie dodał jej mąż. Kim jest Bartosz Niebielecki?

To urodzony w 1984 roku ceniony w branży multiinstrumentalista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny, współzałożyciel nominowanego do Fryderyka zespołu HooDoo Band. Jest perkusistą i współkompozytorem wielu dobrze znanych piosenek. Współpracuje z wieloma gwiazdami w kraju i za granicą – m.in. z Anitą Lipnicką, SDMCarlosem Johnsonem czy Leszkiem Możdżerem. Współtworzył oprawę muzyczną programów telewizyjnych Bar i On i ona.

Bartosz jest także menadżerem swojej żony. To on od kilku lat zajmuje się jej karierą i wspólnie z nią komponuje piosenki na kolejne płyty. Za kulisami Tańca z gwiazdami towarzyszył jej podczas wszystkich prób, a w trakcie emitowanego na żywo show zajął miejsce na publiczności. Miał niezły ubaw, gdy zobaczył, jak produkcja podpisała krzesło, na którym usiadł.

Mąż Alicji Janosz rozbawiony podpisem na krześle w Tańcu z gwiazdami

Alicja po świetnym występie dołączyła do grona widzów w studiu, którzy dopingowali kolejne pary. Na oparciu jej krzesła widniała kartka z jej imieniem i nazwiskiem. Z kolei jej ukochanego zamiast z nazwiska, podpisano jako „mąż Alicji Janosz”. Bartosza nieźle rozbawił ten widok. Na Instastory udostępnił zdjęcie, które opatrzył emotikoną płaczącą ze śmiechu i komentarzem:

Nic dodać, nic ująć.

Bartosz Niebielecki pokazał, jak go podpisali w Tańcu z gwiazdami

Bartosz Niebielecki pokazał, jak go podpisali w Tańcu z gwiazdami

To nie pierwszy raz, gdy partnerzy gwiazd – nawet ci aktywnie działający w branży – nie są podpisywani z nazwiska, a z funkcji jaką pełnią w danej relacji. Warto dodać, że sama Alicja, chociaż na scenie korzysta tylko z panieńskiego, to w dokumentach ma dwuczłonowe nazwisko Janosz-Niebielcka.

Poniżej występ Alicji w programie Taniec z gwiazdami.


Bartosz Niebielecki pokazał, jak go podpisali w Tańcu z gwiazdami

Bartosz Niebielecki pokazał, jak go podpisali w Tańcu z gwiazdami

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki – Fryderyki 2018

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki – Fryderyki 2018

Zrzut ekranu 2022-09-27 o 12.09.30

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×