Szykuje się skandal? Dwuznaczne zdjęcia żony Kim Dzong Una obiegły sieć

Kim Dzong Un

Kim Dzong Un

Kim Dzong Un jest wściekły. Rozprzestrzeniają się ulotki, na których jego żona pozuje w dość dwuznacznych pozach. Zdjęcia trafiły do sieci.

Kim Dzong Un niedawno stał się bohaterem kolorowej prasy na całym świecie. Spekulowano, że przywódca Korei Północnej przeszedł operację serca, która ponoć nie zakończyła się zbyt dobrze. Podobno odbyła się za późno, a lekarz prowadzący zawinił i nawet doprowadził do śmierci dyktatora.

Na temat stanu zdrowia Kima wypowiedział się Donald Trump. Powiedział, że nie może się wypowiadać na ten temat:

Tak, mam dobre rozeznanie, ale nie mogę o tym na razie mówić. Życzę mu zdrowia, mieliśmy dobre relacje z Kim Dzong Unem – powiedział prezydent USA i dodał – Jeśli nie byłbym prezydentem, to bylibyśmy w stanie wojny z Koreą Północną. Mogę wam powiedzieć, że się tego spodziewał. Liczę, że czuje się dobrze. Wiem, jak się czuje, relatywnie rzecz biorąc.

Kim Dzong Un jest wściekły. Dwuznaczne zdjęcia jego żony pojawiły się w sieci

Gdy spekulacje nieco ucichły, do mediów docierają nowe wiadomości dotyczące koreańskiego przywódcy. Jak informuje Daily Mail, tym razem bohaterką stała się jego żona, Ri Sol Ju, której zdjęcia pojawiły się na ulotkach zawierające treści antyrządowe, uderzające w reżim, który stosuje Kim Dzong Un.

Ri Sol Ju pozuje w dwuznacznych pozycjach. Kadry podobno powstały przy okazji filmów dla dorosłych, w których miała grała przed laty. O tym, że takie nagranie rzeczywiście istnieje, są przekonani aktywiści, którzy są w jego posiadaniu.

Na temat ulotek wypowiedział się m.in. ambasador Korei Północnej, Aleksander Matsegora. Powiedział, że władze są oburzone, a zdjęcia zostały spreparowane.

Ulotki nosiły szczególny rodzaj brudnej, obraźliwej propagandy skierowanej przeciwko małżonce przywódcy – mówił w rozmowie z rosyjską agencją TASS

Kim Dzong Un jest wściekły.


Ri Sol Ju bohaterką ulotek. Kim Dzong Un jest wściekły

Ri Sol Ju bohaterką ulotek. Kim Dzong Un jest wściekły

Ri Sol Ju bohaterką ulotek

Ri Sol Ju bohaterką ulotek

Kim Dzong Un nie żyje?

Kim Dzong Un nie żyje?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×