Szukaj

Kim Dzong Un na celowniku mediów. Najpierw plotki o śmierci, a teraz? Robi się coraz ciekawiej

Kim Dzong Un nie żyje?

Kim Dzong Un nie żyje?

Kim Dzong Un ponownie zniknął z życia publicznego. Przywódca Korei Północnej od kilku miesięcy jest nieuchwytny. Co donoszą tamtejsze media?

W kwietniu tego roku Kim Dzong Un na jakiś czas zniknął z mediów i przestał pojawiać się publicznie. Cały świat zastanawiał się, co działo się z przywódcą Korei Północnej. Media z różnych stron świata podawały wiele sprzecznych danych na temat stanu zdrowia, a nawet śmierci dyktatora. Z USA i Rosji napływały informacje o tym, że dyktator ukrywa się przed pandemią koronawirusa. Sytuacja jego nagłego zniknięcia owiana była wielką tajemnicą. Od początku swojego panowania postać Kima wzbudza wielkie kontrowersje. Zanany jest on bowiem z prowadzenia kraju w bardzo stanowczy sposób, a jego decyzje raczej nie wzbudzają sympatii wśród innych krajów.

Na początku maja spekulacje nieco ucichły. Przywódca pojawił się bowiem na wizytacji fabryki nawozu w Pjongjangu. Zdjęcia z tej wizyty opublikowała tamtejsza agencja KCNA. Jednak od tamtego czasu Kim znowu nie pojawia się publicznie. Po raz kolejny media rozważają różne scenariusze wydarzeń. Wszystkie jednak prowadzą do wspólnego punkty, którym jest zdrowie władcy. Najnowsze doniesienia są bardzo niepokojące. Co się dzieje z przywódcą Korei Północnej?

Kim Dzong Un nagle zniknął. Co się z nim dzieje?

Cały świat ponownie zastanawia się gdzie przebywa Kim Dzong Un. Na początku kwietnia informowano, że musiał się on poddać operacji serca, jednak nie miała ona pozytywnego zakończenia. W maju dyktator zaczął pojawiać się publicznie, by znowu zniknąć na kolejne miesiące. Kilka dni temu media obiegła sensacyjna informacja. Chang Song-min to doradca byłego prezydenta Korei Południowej, który miał powiedzieć w mediach, że Kim Dzong Un przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Aktualnie władzę w kraju ma sprawować jego młodsza siostra Kim Jo Dzong.

Południowokoreński wywiad miał przekazać również, że przekazał on część swojej władzy także innym zaufanym osobom.

Przewodniczący Kim Dzong Un nadal utrzymuje władzę absolutną, ale jej część jest po trochu przekazywana – infromowała depesza agencji Yonhap

Portal North Korea News miał poinformować, że władze w Korei ma przejąć  Kim Pyong Il, a obecny przywódca znajduje się w stanie śpiączki po kolejnej operacji serca. Czy te doniesienia okażą się prawdziwe? To na pewno okaże się za jakiś czas, jednak jak na razie sytuacja w Korei Północnej cały czas wzbudza sporo emocji.

 

 


Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Co się stało?

Kim Dzong Un nie żyje? Nowe informacje

Kim Dzong Un nie żyje? Nowe informacje

Dodaj komentarz

  • haku pisze:

    „niepokojący stan zdrowia” czy autor artykułu wie co ten człowiek i jego rodzina robili zwykłym ludziom? Tortury, śmierć, strach.. Kogo stan jego zdrowia niepokoi? Życzę Korwi żeby się od niego uwolniła

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×